Home Branże Prezes Personnel Service laureatem Wektora 2019

Prezes Personnel Service laureatem Wektora 2019

personnel service

„Nie jest inżynierem, ale mosty, które buduje od ponad 10 lat, spełniają swoją funkcję doskonale, a nagrodą za ten wysiłek są doskonałe efekty tak dla jego biznesu, jak i dla naszej gospodarki” – tymi słowami przedstawiono uhonorowanego Wektorem 2019 Krzysztofa Inglota, prezesa Personnel Service. Prestiżową nagrodę organizacji Pracodawcy RP Krzysztof Inglot otrzymał m.in. za łączenie polskiego rynku pracy z zagranicznymi pracownikami.

Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej to największa organizacja skupiająca pracodawców w Polsce, która od 31 lat reprezentuje interesy polskich przedsiębiorstw. Obecnie to niemal 19 tys. firm zatrudniających ok. 5 mln osób. Wektory przyznawane są przedsiębiorcom, którzy wskazują godne naśladowania kierunki postępowania, są autorami nowatorskich rozwiązań, szczególnie cennych dla polskiej gospodarki i życia społecznego. Nagroda wręczana jest od 2002 roku.

Bez pracowników z zagranicy trudno wyobrazić sobie obecnie polski rynek pracy. Od 10 lat razem z całym zespołem Personnel Service realizujemy zadanie, aby proces zatrudniania wykwalifikowanych pracowników, głównie ze Wschodu, przebiegał jak najsprawniej, z korzyścią dla wszystkich stron. Otrzymanie Wektora 2019 jest dla mnie sygnałem, że to, co robimy w Personnel Service, jest prawdziwą wartością dla polskich pracodawców – powiedział Krzysztof Inglot, laureat WEKTORA 2019.

Przeczytaj także:

Gala wręczenia Wektorów odbyła się 11 stycznia br. w Warszawie, w trakcie dorocznego Balu Pracodawców. Statuetkę autorstwa Michała Kubiaka, która symbolizuje człowieka kroczącego z podniesioną głową, nie zważającego na przeszkody i przeciwności losu, otrzymali także m.in. Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN Orlen S.A. oraz Antoni Kubicki, właściciel Hotelu Arłamów.

materiał prasowy