„Nie jest inżynierem, ale mosty, które buduje od ponad 10 lat, spełniają swoją funkcję doskonale, a nagrodą za ten wysiłek są doskonałe efekty tak dla jego biznesu, jak i dla naszej gospodarki” – tymi słowami przedstawiono uhonorowanego Wektorem 2019 Krzysztofa Inglota, prezesa Personnel Service. Prestiżową nagrodę organizacji Pracodawcy RP Krzysztof Inglot otrzymał m.in. za łączenie polskiego rynku pracy z zagranicznymi pracownikami.

Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej to największa organizacja skupiająca pracodawców w Polsce, która od 31 lat reprezentuje interesy polskich przedsiębiorstw. Obecnie to niemal 19 tys. firm zatrudniających ok. 5 mln osób. Wektory przyznawane są przedsiębiorcom, którzy wskazują godne naśladowania kierunki postępowania, są autorami nowatorskich rozwiązań, szczególnie cennych dla polskiej gospodarki i życia społecznego. Nagroda wręczana jest od 2002 roku.

Bez pracowników z zagranicy trudno wyobrazić sobie obecnie polski rynek pracy. Od 10 lat razem z całym zespołem Personnel Service realizujemy zadanie, aby proces zatrudniania wykwalifikowanych pracowników, głównie ze Wschodu, przebiegał jak najsprawniej, z korzyścią dla wszystkich stron. Otrzymanie Wektora 2019 jest dla mnie sygnałem, że to, co robimy w Personnel Service, jest prawdziwą wartością dla polskich pracodawców – powiedział Krzysztof Inglot, laureat WEKTORA 2019.

Przeczytaj także:

Gala wręczenia Wektorów odbyła się 11 stycznia br. w Warszawie, w trakcie dorocznego Balu Pracodawców. Statuetkę autorstwa Michała Kubiaka, która symbolizuje człowieka kroczącego z podniesioną głową, nie zważającego na przeszkody i przeciwności losu, otrzymali także m.in. Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN Orlen S.A. oraz Antoni Kubicki, właściciel Hotelu Arłamów.

materiał prasowy