Polski oddział firmy Mitsubishi Motors w nieszablonowy sposób promuje model Mitsubishi Outlander PHEV. Ten pierwszy na świecie hybrydowy model z elektrycznym napędem 4×4 świetnie wpasowuje się w krajobraz najpiękniejszych warszawskich ulic nie wyłączając nawet tych zamkniętych dla pozostałych samochodów. Przez 3 weekendy Outlandera PHEV można spotkać w nietypowej asyście w najbardziej obleganych warszawskich klubach. Firma proponuje ciekawy konkurs, w którym nagrodą jest między innymi weekendowy test Mitsubishi Outlandera PHEV 2015.

 Odkryj Nowy Świat i ..

W XXI wieku zdaje się, że producenci pokazali nam już wszystko. Okazuje się jednak, że Mitsubishi Motors ma w zanadrzu kolejne nowe pomysły. Tym razem firma pokazuje mieszkańcom Warszawy nie tylko JAK można podróżować, ale zaskakuje odpowiedzią na pytanie DOKĄD mogą dojechać Mitsubishi Outlanderem PHEV. Hybrydowy model zgodnie z zarządzeniem Prezydenta m. st. Warszawy z dnia 17.10.2014 roku otrzymał uprawnienia do wjazdu w strefę zakazu ruchu w obrębie Traktu Królewskiego w Warszawie. Mitsubishi Motors promując ekologiczne rozwiązania poinformowała już mieszkańców centralnej Warszawy o udogodnieniach związanych z poruszaniem się pojazdami z napędem elektrycznym i hybrydowym, a na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i ulicy Kruczej zawisła reklama hybrydowego modelu Outlandera PHEV.

 … zrób selfie z Mitsubishi Outlanderem PHEV!

Kolejnym nieszablonowym pomysłem firmy są weekendowe przejażdżki Mitsubishi Outlanderem PHEV po Warszawie i konkurs dla bywalców stołecznych klubów i kawiarni. Przez 3 kolejne weekendy – od 21 sierpnia do 5 września w piątki i soboty w godzinach 20:00-24:00 specjalnie oznakowane Mitsubishi Outlander PHEV przyciąga uwagę przechodniów odblaskowymi naklejkami i specjalnym podświetleniem. Ciężko ten pojazd przegapić i nie trzeba się za nim rozglądać – sam odnajduje zwolenników nowoczesnej, dynamicznej i przyjaznej środowisku motoryzacji w ich ulubionych miejscach w Warszawie. Pierwszy weekend okazał się niezwykle udany, dlatego załoga Mitsubishi na najbliższe dwa weekendy zapowiada ponowne przejazdy Traktem Królewskim i obiecuje zajrzeć do najpopularniejszych warszawskich klubów – nad Wisłą – między innymi w Temacie Rzeka i La Playa, na Powiślu, na Mazowieckiej i Żurawiej (Bątą) Placu Zbawiciela i Placu Trzech Krzyży i pożegnać lato w Na Lato. Co najciekawsze – Mitsubishi przyjeżdża wraz z propozycją konkursu i z chęcią nagrodzi najbardziej kreatywne osoby. Wymogi konkursu to wyobraźnia, szeroki uśmiech i wspólne selfie z Outlanderem PHEV. Wystarczy pozytywnie zaskoczyć załogę i odebrać ciekawy upominek, a następnie opublikować swoje selfie na specjalnym wydarzeniu facebookowym „Selfie z Outlanderem” i wraz z pozostałymi uczestnikami like’ować swoich ulubieńców w celu zdobycia kolejnych prezentów. Faworyci otrzymają power bank, a najatrakcyjniejsza nagroda – weekendowy test Mitsubishi Outlandera PHEV – trafi do autora najbardziej kreatywnego selfie, wybranego przez jury. Osoby, które wypełnią formularz jazdy testowej będą mogli także samodzielnie przekonać się, jak sprawdza się Mitsubishi Outlander PHEV.

źródło: Mitsubishi