Bogusław Linda spędził dwa jesienne dni we Florencji, gdzie testował nowe Renault TALISMAN, zwiedzał historyczne centrum miasta, mieszkał w odrestaurowanej XV-wiecznej willi hotelu Il Salviatino i zgłębiał tajemnice tworzenia zapachów. Wszystkie punkty pobytu miały jeden wspólny mianownik: piękno, elegancję i komfort.

Aktor dzień we Florencji rozpoczął od testowania najnowszego modelu Renault – TALISMAN. To samochód niezwykle dopracowany. Szczególnie zaskakujące dla mnie było to, że w jednym samochodzie mogę mieć kilka aut. Specjalny system pozwala dostosować je nie tylko do drogi, ale także do chwilowego nastroju. Możemy wybrać tryb jazdy od najbardziej komfortowego po najbardziej sportowy. Zwiedzanie Florencji w tym aucie było niezwykle przyjemne  – mówi Bogusław Linda, ambasador marki Renault.

Aktor mieszkał w hotelu uznawanym za jeden z najpiękniejszych we Florencji, Il Saviatino, z którego można podziwiać panoramiczny widok na zabytkowe centrum Florencji. Każdy pokój i apartament charakteryzuje się indywidualnym wystrojem, a ich wnętrza zdobią oryginalne dzieła sztuki. Jedną z atrakcji pobytu były warsztaty Aquaflor poświęcone nauce tworzenia spersonalizowanych zapachów. Zapach, który powstał w trakcie warsztatów nazwano… Talisman.

Renault TALISMAN to unikalne połączenie elegancji, wyrazistego designu, przestronnego  wnętrza wysokiej klasy oraz innowacyjnych technologii, które zapewniają dużą przyjemność prowadzenia. Samochód został wyposażony w najnowsze technologie, które zarówno ułatwiają, jak i uprzyjemniają prowadzenie tego auta. Technologia Multi-Sense, w którą wyposażony jest TALISMAN umożliwia zmianę trybów jazdy (Confort, Sport, Eco, Neutral, Perso) i skrajnie odmienne wrażenia z podróżowania jednym samochodem. System pozwala również zmieniać wygląd wnętrza i zwiększać komfort użytkowników. Wygląd zegarów, oświetlenie ambientowe i dźwięki, funkcja masażu w fotelach i klimatyzacja dostosowują się do oczekiwań kierowcy.

Renault