• Interaktywna podróż online daje wgląd w procesy produkcyjne
    i rozwiązania techniczne
  • Wirtualnej wycieczce towarzyszą przewodnicy odpowiadający na pytania w czasie rzeczywistym

Zobacz na ekranie produkcję karoserii Audi A3, jednym kliknięciem myszki przejdź na linię montażową Audi A4. Audi, uruchamiając AudiStream, jest pierwszym na świecie producentem z branży motoryzacyjnej dającym użytkownikom możliwość interaktywnej, wirtualnej podróży przez fabrykę czterech pierścieni w Ingolstadt.

Już od środy, 12 lutego, wszystkie zainteresowane osoby mogą online zapoznać się z procesami produkcyjnymi w Ingolstadt nie ruszając się z domowej kanapy lub wykorzystując w ten sposób wolny czas w podróży. Ponadto, doświadczeni przewodnicy towarzyszą wirtualnej wycieczce, odpowiadając „na żywo” na wszystkie zadawane pytania. Dodatkowo, AudiStream obsługiwany jest w języku angielskim.

AudiStream daje szczegółowy wgląd w wybrane etapy produkcji samochodów marki Audi w fabryce w Ingolstadt. Ponadto prezentuje najważniejsze rozwiązania techniczne stosowane przez Audi. Przewodnicy, siedząc w specjalnym studio, dzielą się swoją wiedzą z wielu wcześniejszych, oprowadzanych przez nich wycieczek po fabryce i moderują wycieczki wirtualne. Zatem objaśniają procesy produkcyjne, odpowiadają na indywidualne pytania, nawiązują dialog z uczestnikami oraz dostosowują przebieg około 20-minutowej transmisji live stream do uczestników.

AudiStream rozpoczyna się od punktu „Audi live i fabryce w Ingolstadt”. Najpierw uczestnicy dowiedzieć się mogą jak powstaje samochód marki Audi. Poznajemy proces od pierwszych kroków w tłoczni blach, aż po ostatnie, ręczne operacje podczas montażu końcowego. Kolejne transmisje streamingowe dotyczące marki Audi będą się ukazywać systematycznie w terminach późniejszych.

Odpowiedni, interesujący go streaming oraz dogodny czas, użytkownik wybiera na stronie www.audi.stream. Dostęp do streamingu jest wolny od opłat. Opłaty naliczane mogą być jednak za sam dostęp do internetu. Ich wysokość zależy od wybranego operatora.

Źródło: Audi