Przewodnik, z którym wyruszysz w podróż do własnego sukcesu to najlepszy prezent na nowy rok. Możesz go sprawić sobie lub komuś, na kim naprawdę Ci zależy. Tom Hopkins jest światowej sławy nauczycielem mistrzów sprzedaży, mówcą motywacyjnym i autorem bestsellerowych poradników. Jego odpowiedź na pytanie jak odnieść sukces jest prosta, ale nie łatwa. To proces, który wymaga od Ciebie konsekwencji, wytrwałości i rozwagi. Opisany przez Toma system zasad i instrukcji prowadzi czytelnika do wyznaczonego celu – pewności siebie, spełnienia.

Jak odnieść sukces dedykowany jest Twojemu ukrytemu „ja”. Już na samym wstępie Hopkins pisze: „w Twojej skórze kryje się ktoś znacznie bardziej interesujący, pełen energii i skuteczny w realizacji swoich celów, niż Ci się wydaje.” Hopkins zaczyna swoją opowieść o podróży do sukcesu od podstaw czyli zbioru codziennych instrukcji, które nastawią czytelnika na kierunek Wygrywanie. Syntetycznie opisuje zasady produktywności, partnerstwa, awansu, współpracy i empatii  które odnoszą się nie tylko do naszego zawodowego życia. Zachęca do refleksji nad wyznaczonymi celami i rewizji codziennych nawyków. Działania skoncentrowane na sukcesie zaczynają się od naszej pewności siebie i wiary w moc swoich możliwości. Wynikają one z dobrego przygotowania, realnej oceny sytuacji i postępowania zgodnie z sobą. Hopkins radzi, jak odzyskać panowanie nad czasem i kreować przyszłość. Sukces wymaga energii i autor wie, gdzie należy jej szukać. To przewodnik po dobrym życiu, w którym sukces nie jest jedynym i prostym celem. Liczy się przemiana postawy, która przynosi wewnętrzny spokój i pewność swoich decyzji.

Rok 2020 wystawił nas wszystkich na wyjątkową próbę. Całkowicie nowe wyzwania przyniosły szanse, ale także i zagrożenia. Żałowanie dnia wczorajszego i myślenie w duchu „gdybym tylko…” nigdy się nie sprawdzały, a szczególnie teraz ważne jest zerwanie z etykietami i ograniczeniami, które sami sobie narzucamy. Jeśli nigdy wcześniej nie czytałeś poradników biznesowych i przewodników, napisanych z myślą o tych, którzy chcą osiągnąć w swoim życiu sukces, to teraz jest właściwy moment na przełamanie tego schematu. Jak osiągnąć sukces Toma Hopkinsa to przewodnik w Twojej grze o sukces, z instrukcjami i proponowanym planem działania. Zacznij 2021 rok z planem na sukces wg. Toma Hopkinsa.

http://www.mtbiznes.pl/b2719-jak-odniesc-sukces-przewodnik-toma-hopkinsa.htm