4F finansuje walkę z koronawirusem. W związku z pandemią COVID-19 , od 14.03.2020 do odwołania 20% obrotu ze sklepu internetowego www.4F.pl zostanie przekazane największemu szpitalowi zakaźnemu w Polsce – szpitalowi MSWiA w Warszawie. 

Jako marka globalna podejmujemy środki, aby możliwie jak najbardziej wspierać służbę zdrowia. Zarówno w Polsce, a także za granicą. Zdecydowaliśmy się przekazać 20% naszego obrotu ze sklepu internetowego dla największego szpitala zakaźnego w Polsce – Szpitala MSWiA. Do tej chwili przekazaliśmy również 300 sztuk gogli, które mają zabezpieczyć medyków przed ewentualnym zarażeniem. – mówi Igor Klaja, Prezes OTCF S.A, do którego należy marka 4F. 

https://biznestuba.pl/wiadomosci/sportowa-polska-200-milionow-do-wziecia/

W ramach akcji #4Fpomaga na stronie internetowej www.4F.pl/4fpomaga zostaną udostępnione materiały treningowe. Co najważniejsze filmy z ambasadorami i trenerami marki 4F. Wszystko po to, aby każdy entuzjasta aktywności fizycznej mógł bezpiecznie trenować z domu. 

4 F finansuje walkę z koronawirusem- trening na siłowni
4 F finansuje walkę z koronawirusem

Źródło: media.otcf.pl

4F finansuje walkę z koronawirusem, a jak Katowice wspierają uczniów w czasie kwarantanny? Przeczytaj również poniższy artykuł.

W związku z zamknięciem szkół prezydent Katowic ogłosi dla uczniów konkurs czytelniczy. Do wygrania będą nagrody pieniężne

Projekt skierowany jest do katowickich uczniów, którzy przez koronawirus w dniach 12-25 marca nie będą uczęszczali do szkoły.

„W kolejnych dniach uczniowie i studenci będą mieli dużo wolnego czasu. Bardzo ważne jest, aby nie przeznaczali go na aktywności, które narażą ich na potencjalny kontakt z koronawirusem. Bo w konsekwencji narazi to także ich bliskich, zwłaszcza starszych. Jednym z dobrych pomysłów na ten czas jest lektura książek” – mówi Marcin Krupa, prezydent Katowic. „Jako rodzic doskonale wiem, jak trudno jest czasami namówić dzieci na czytanie książek. Dlatego na nagrody w ramach konkursu zdecydowaliśmy się przeznaczyć aż 5 tys. zł”  – dodaje.

Książki kontra koronawirus

Mechanizm konkursu będzie zakładał, że każdy młody uczestnik będzie musiał sfotografować zdjęcie książki, którą planuje przeczytać i razem z uzasadnieniem wyboru danego tytułu i #ZaczytaneKatowice wrzucić na swój profil w mediach społecznościowych. Następnie o umieszczeniu wpisu będzie musiał poinformować organizatora konkursu.

Zatem szczegóły zgłoszenia, tryb przyznawania nagród oraz regulamin w sobotę rano będzie umieszczony na stronie internetowej www.katowice.eu. Również pojawi się na kontach Urzędu Miasta Katowice (Facebook i Instagram) w mediach społecznościowych.