Spółka giełdowa Krynica Vitamin S.A. powołała na stanowisko rzecznika prasowego Tomasza Kułakowskiego, do niedawna reportera programu „Czarno na Białym” w TVN24.

            Tomasz Kułakowski pełni obowiązki od 1 grudnia. Będzie odpowiadał za budowanie wizerunku spółki oraz kontakt z mediami. Dotychczas Krynica Vitamin S.A. nie miała rzecznika prasowego. 

            – Wraz z dynamicznym rozwojem spółki postanowiliśmy zadbać o lepszą komunikację zewnętrzną. Pozyskaliśmy dziennikarza z ogromnym doświadczeniem w mediach, w tym w TVN24 i Polsat News, największych telewizyjnych stacjach informacyjnych w Polsce – powiedział Piotr Czachorowski, prezes zarządu spółki Krynica Vitamin S.A.

            – Budowanie komunikacji w Krynicy Vitamin S.A. to dla mnie wielki zaszczyt i wyzwanie. A skoro mówimy o producencie m.in. napojów energetycznych, mogę tylko dodać, że z ogromną energią przystępuję do działania – dodał Tomasz Kułakowski.

Krynica Vitamin S.A. jest wiodącym polskim producentem napojów energetycznych, gazowanych napojów bezalkoholowych, napojów kawowych i innych. Spółka specjalizuje się w produkcji kontraktowej dla światowych marek. Firma posiada prawie 30-letnie doświadczenie w branży napojów i jest jednym z największych zakładów w Europie. Mamy pięć linii produkcyjnych, które produkują ponad 400 milionów puszek i butelek rocznie, dla klientów w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Polsce.

            Tomasz Kułakowski od stycznia do końca listopada br. był reporterem programu „Czarno na Białym” w TVN24. W latach 2012-2019 pracował jako korespondent telewizji Polsat w Moskwie.  Wcześniej w latach 2008-2011 był reporterem Informacyjnej Agencji Radiowej Polskiego Radia. Publikował w „Tygodniku Powszechnym”, „Rzeczpospolitej”, „Nowej Europie Wschodniej”. Ukończył dziennikarstwo i komunikację społeczną w Uniwersytecie Jagiellońskim.