Po raz pierwszy w historii WOŚP rusza #RozgrzewkaPrzedFinalem. Akcja ma na celu zachęcenie darczyńców do internetowych wpłat na rzecz celu 29. Finału WOŚP, który odbędzie się 31 stycznia 2021 roku. Udział w rozgrzewce zadeklarowali już m.in.:  Mariusz Wlazły i Trefl Gdańsk, Joanna Jabłczyńska. Ponadto Patryk Pniewski, Ilona Felicjańska, reprezentantka Polski w piłkę nożną Ewa Pajor. Instagramerka Marcela Leszczak czy klub siatkarski Gwardia Wrocław.

Zrzutka.pl już od pięciu lat gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomoc. Jednak po raz pierwszy w tym roku została uruchomiona Rozgrzewka przed Finałem. Pozwala ona wesprzeć Fundację WOŚP już teraz i przygotować się na wielki styczniowy Finał. Internauci mogą wspierać WOŚP w trakcie ponad miesięcznej rozgrzewki, która trwa od 15 grudnia do 30 stycznia 2021r. Co ważne, wszystkie pieniądze zgromadzone w trakcie akcji #RozgrzewkaPrzedFinalem, zostaną automatycznie dodane do środków pieniężnych zebranych przez WOŚP i jej wolontariuszy w ramach Finału zbiórki online. Całość zasili konto 29. Finału WOŚP.

Po raz pierwszy w historii WOŚP rusza  #RozgrzewkaPrzedFinalem - kobieta i meżczyzna siedzą na kanapie z laptopem na kolanach i robią zakupy online.
Po raz pierwszy w historii WOŚP rusza #RozgrzewkaPrzedFinalem

Kto wspiera rozgrzewkę i będzie zbierał w sieci?

Wśród influencerów, którzy już oficjalnie zadeklarowali wsparcie zrzutki WOŚP są m.in. Mariusz Wlazły, Joanna Jabłczyńska, Patryk Pniewski, Ilona Felicjańska. Ponadto reprezentantka Polski w piłkę nożną Ewa Pajor, instagramerki Agata Gretkowska i Marcela Leszczak czy klub siatkarski Gwardia Wrocław.

Osoby wspierające rozgrzewkę, będą mogły nagrywać filmiki. Takie jak ten przygotowany przez zrzutka.pl (https://youtu.be/ieqtat-aB6Y), na których pokażą, jak rozgrzewają przed różnego typu aktywnościami, np. sportem, pracą, etc. W swoich krótkich video będą zachęcać do wpłat na główną zrzutkę WOŚP zrzutka.pl/wosp. Ponadto promować akcję przy użyciu hashtagów  #RozgrzewkaPrzedFinalem oraz #wosp2021, w celu maksymalizacji zebranych środków.

Unikalne rozgrzewki na zrzutce

Przed rozpoczęciem akcji #RozgrzewkaPrzedFinalem, zrzutka.pl uruchomiła także nową funkcjonalność, na potrzeby grania z WOŚP nazwane „rozgrzewki”. Jednak ta nowość pozostanie na portalu na stałe i będzie dostępna dla wszystkich użytkowników serwisu finansowania społecznościowego – zrzutka.pl. Rozgrzewki umożliwiają pomoc w zbieraniu pieniędzy na główną zbiórkę. Dzięki temu, jej organizator będzie wiedział, ile pieniędzy zebrał łącznie, zarówno na oryginalnej zrzutce, jak i za pośrednictwem wszystkich rozgrzewek. 

Dla wszystkich organizatorów zrzutek na inne cele, rozwiązanie to będzie funkcjonować pod nazwą „skarbonka”. W celu jej uruchomienia wystarczy, aby organizator zrzutki włączył taką opcję w edycji zbiórki. Co ważne, są one pod względem treści kopią oryginalnej zrzutki, jednak z uwzględnieniem możliwości ustawienia własnego opisu i tytułu. Ważne, aby pamiętać, iż skarbonki nie stanowią osobnej zbiórki, gdyż wszystkie środki zgromadzone w ich ramach trafiają bezpośrednio na rachunek oryginalnej zrzutki i dysponować nimi może wyłącznie jej organizator. Skarbonki są w 100% zależne od zrzutki, dla której zostały stworzone. Jeśli dana zbiórka zostanie usunięta lub wyłączona, to automatycznie to samo stanie się ze wszystkimi powiązanymi z nią skarbonkami.

Więcej na temat skarbonek https://zrzutka.pl/blog/215/tworz-skarbonki-do-zrzutek-i-wspieraj-wybranych-organizatorow  

WOŚP na zrzutka.pl https://zrzutka.pl/profil/fundacja-wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy-156037