📣 Zapraszamy na BEZPŁATNE spotkanie online z cyklu kawa z INFORLEX, z autorem wielu branżowych publikacji Grzegorzem Filipowiczem, które odbędzie się już 27 lutego br.
https://promocje.infor.pl/inforlex/20240216-jak-udoskonalic-procesy-hr-2024/?utm_source=linkedin&utm_medium=organic&utm_campaign=inforlex-jak-udoskonalic-procesy-hr-kawa-z-inforlex-id102747
🗓️ Termin: 27.02.24
🕚 Godz.: 9:00, online
📌 Temat: Jak udoskonalić procesy HR
👩‍💼 Ekspert: Grzegorz Filipowicz

📌 Na spotkaniu dowiesz się:
👉Jak nowe wyzwania społeczne, gospodarcze i demograficzne wpływają na politykę personalną w firmach.
👉Jakie obecnie tworzą się możliwości rozwoju kwalifikacji i kompetencji profesjonalistów HR.
👉Co zrobić, aby praktyczne rozwiązania, narzędzia IT i najlepsze praktyki można było wykorzystać we własnych działaniach.
Coraz większe oczekiwania wobec specjalistów HR powodują, że nie można już ograniczać swojego pola widzenia do własnej organizacji. Kluczowe znaczenie dla naszego funkcjonowania ma zrozumienie podstawowych trendów wpływających na działanie nie tylko własnej organizacji, lecz także branży, w której funkcjonujemy. Profesjonalista HR powinien nie tylko pomagać we wdrażaniu zmian proponowanych przez kadrę zarządzającą, lecz także przewidywać te zmiany i przygotowywać do nich organizację. Jak to trafnie ujęli już jakiś czas temu K. Carrig oraz A. Onazuka Evans „przyszłość HR kształtuje się poza obszarem HR”. Z drugiej strony pojawia się coraz więcej ciekawych możliwości rozwojowych dla szeroko rozumianego obszaru HR. Instytucje Unii Europejskiej oraz polskie zdają sobie sprawę z zachodzących zmian i inicjują programy, które mogą wesprzeć nas w sprawnym odpowiadaniu na pojawiające się wyzwania. To szansa zarówno dla menedżerów i specjalistów HR jak i osób, które chciałby wejść i rozwijać się w tej roli. Od tego jak uda nam się wykorzystać tego rodzaju możliwości zależy nie tylko nasze funkcjonowanie, lecz także możliwości dalszego rozwoju organizacji. Na spotkaniu spróbujmy zatem pomyśleć co nas czeka w dającej się przewidzieć przyszłości i zastanowić się jakie z tego wynikają rekomendacje dla szeroko rozumianego HR-u.
Zapraszamy!