V Kongres MIT Sloan Management Review Polska rozpoczyna się jutro, 29 marca i potrwa 2 dni. Wydarzenie skupia wybitnych ekspertów cyfrowej transformacji i liderów biznesu z całej Polski, a udział w nim można wziąć także on-line.

Wśród zaproszonych na Kongres m.in.: Iwo Zmyślony, Achilles Georgiu, Stephanie L. Woerner, Krzysztof Folta, Ewa Stelmasiak i Piotr Markowicz. Uczestnicy wezmą udział w dwóch ścieżkach tematycznych poświęconych innowacyjności i przywództwu.

Organizuje go ICAN Institute oraz redakcja „MIT Sloan Management Review Polska” (pierwsza w Europie edycja magazynu wydawanego przez Massachusetts Institute of Technology). Na wirtualnej scenie wystąpią wybitni badacze związani z MIT, którzy zaprezentują najnowsze trendy, koncepcje i badania istotne dla biznesu.

To jedno z najważniejszych wydarzeń technologiczno-biznesowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Jego 5. edycja skupi się na tematyce innowacji w procesie cyfrowej transformacji oraz przewodzeniu w zdigitalizowanej i zmiennej rzeczywistości.

2 ścieżki tematyczne: innowacje i przywództwo

1. dnia Kongresu MIT Sloan Management Review odbędą się wystąpienia ekspertów pod hasłem „Wyzwalanie innowacyjności”, będące jednocześnie częścią ścieżki tematycznej „Transformacja cyfrowa oparta na innowacjach”.

Poruszone zostaną zagadnienia związane ze sztuczną inteligencją i jej strategiczną rolą w rozwoju biznesu, cyfryzacją firm rodzinnych, sposoby dobrania odpowiedniej technologii do kultury organizacyjnej firmy.

2. dnia wydarzenia, opatrzonego hasłem „Zarządzanie ludźmi w niepewnych czasach”, uczestnicy wysłuchają wystąpień ze ścieżki „Przywództwo i HR”.

Prelegenci poruszą tematy jak wykorzystywania AI (w tym czatu GPT) do usprawnienia pracy w firmie. Omówione pod kątem wad i zalet zostaną cztery ścieżki cyfrowej transformacji oraz tworzenia kultury innowacji oraz – między innymi – zagadnienia związane ze stosowaniem algorytmów w rekrutacji.

V Kongres MIT Sloan Management Review Polska - baner
V Kongres MIT Sloan Management Review Polska – szczegóły i rejestracja

Źródło: ICAN