Nagradzanie pracowników jest konieczne do poprawy wyników firmy. Bez właściwie zmotywowanych pracowników firma nie będzie się rozwijać. Jak zatem ich wynagradzać i czy wprowadzanie rywalizacji między nimi może przysłużyć się przedsiębiorstwu? Poza tym czy sztuczna inteligencja jest w stanie w tym pomóc? O tym w najnowszym odcinku programu  @szczerze_o_pieniadzach  mówi Wojciech Ozimek, współzałożyciel One2Tribe a zaprasza Ernest Bodziuch.

„Myśl po polsku” to cykl filmów i podcastów o tematyce popularnonaukowej, którego misją jest przedstawianie rodzimych innowacji i wkładu młodych polskich naukowców i wynalazców oraz instytucji badawczych w rozwój krajowej i światowej nauki i techniki. Naszym celem jest krzewienie i popularyzowanie polskiej myśli technicznej i inspirowanie młodego pokolenia poprzez demonstrowanie dokonań współczesnych polskich naukowców i młodych przedsiębiorców oraz założycieli start-upów.

Dowiedz się więcej: www.myslpopolsku.pl

Partnerami projektu są: Fundacja ARP, Fundacja BGK, Fundacja Empiria i Wiedza, Fundacja PFR oraz Totalizator Sportowy. Dofinansowano ze środków Budżetu Państwa w ramach realizacji zadania publicznego pn. „Myśl po polsku”

Szczerze o pieniądzach -> Subskrybuj kanał
Najnowsze odcinki programu znajdziesz też na SPOTIFY:

https://open.spotify.com/show/3ModwRp3JvjlkeXGEleHvq

Poniżej poprzedni odcinek programu. Zapraszamy do oglądania.