Program Girls, Women, Leaders powstał, by inspirować młode kobiety do aktywnego działania na rzecz równego i sprawiedliwego społeczeństwa. 

Jaka jest różnica między kobietą, a liderką? Absolutnie żadna! Każda młoda dziewczyna ma predyspozycje do tego, aby przewodzić, kształtować rzeczywistość i walczyć o lepszą przyszłość dla siebie i innych. W ramach olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii Avon rusza z programem Girls, Women, Leaders dla młodych liderek.

Każda młoda dziewczyna posiada w sobie potencjał, aby stać się przywódczynią, kształtować rzeczywistość i dążyć do lepszej przyszłości – nie tylko dla siebie, ale także dla innych. Doskonale wie o tym firma Avon, która od początku swojej działalności tworzy lepszy świat dla kobiet. Współpraca z olimpiadą „Zwolnieni z Teorii” jest jednym z kolejnych działań, które marka podejmuje na rzecz wspierania ich rozwoju i przedsiębiorczości. Program powstał, by inspirować młodych ludzi, a szczególnie młode kobiety do aktywnego działania na rzecz równego i sprawiedliwego społeczeństwa. 

Program dla ambitnych

Girls, Women, Leaders ma rozprawiać się ze stereotypami płciowymi oraz nierównościami na rynku pracy, oraz promować młode liderki. Zgodnie z zasadami Olimpiady Zwolnieni z Teorii, program partnerski zachęca młodych ludzi do realizacji własnych projektów społecznych, a zgodnie z wartościami marki Avon  mających na celu wsparcie dziewczyn i kobiet.

Zrealizuj projekt w dowolnym formacie, który będzie działać dla dziewczyn i kobiet! Możesz wesprzeć przedsiębiorczość młodych liderek, walczyć ze stereotypami, przeciwdziałać nierównościom na rynku pracy – wybór należy absolutnie do Ciebie! Tak długo jak jego głównymi odbiorcami są kobiety – pasuje on do programu.

Co oferuje program?

Udział w programie to nie tylko niepowtarzalna okazja na realizację własnego projektu społecznego i rozwoju kompetencji menedżerskich, ale również szereg benefitów oferowanych przez Avon. Uczestnicy zostaną zaproszeni do Warszawy na dedykowany zjazd, podczas którego wezmą udział w serii szkoleń.

Co więcej, każda grupa projektowa zostanie przydzielona do eksperta, który zaoferuje uczestnikom wsparcie mentoringowe. Uczestniczki programu zostaną także wyróżnione dedykowanymi certyfikatami od Avon, które będą potwierdzeniem ich działań i zaangażowania.

Jak dołączyć?

W programie mogą wziąć udział tylko projekty, które wcześniej zarejestrują się na głównej stronie olimpiady Zwolnieni z Teorii. Zgłoszenia przyjmowane są do 7 stycznia 2024 r. lub do wyczerpania miejsc.