Mazda Motor Poland ogłosiła nowe partnerstwo finansowe z CA Auto Bank i Drivalia Lease, polskimi podmiotami międzynarodowej Grupy CA Auto Bank. Nasz kraj jest kolejnym rynkiem w Europie, na którym Grupa CA Auto Bank dołącza do grona strategicznych partnerów Mazdy. Firma, która ma wieloletnie doświadczenie w finansowaniu pojazdów i w sektorze mobilności, kontynuuje strategię rozwoju w Polsce poprzez współpracę z prestiżowymi markami motoryzacyjnymi.

CA Auto Bank i Drivalia Lease od 1 stycznia 2024 r. zapewniają klientom i dealerom Mazdy w Polsce szeroki katalog produktów finansowych, w tym usługi finansowania stoków dla dealerów oraz kredytowania, leasingu, a w niedalekiej przyszłości także wynajmu dla odbiorców instytucjonalnych i prywatnych. Produkty te pomogą klientom w finansowaniu samochodów Mazdy na polskim rynku oraz wesprą sieć dealerską firmy w całym kraju i będą oferowane pod dotychczasowym szyldem Mazda Finance.

„Zależy nam na stworzeniu nowej oferty finansowania zakupu Mazdy, która spełni oczekiwania rynku i zwiększy atrakcyjność naszych produktów finansowych” – powiedziała Lucyna Bogusz, Dyrektor Zarządzająca CA Auto Bank Oddział w Polsce. Obie firmy stawiają na szyte na miarę produkty finansowe budujące lojalność klientów Mazdy, takie jak kredyt Mazda DriveFlex oraz leasing Mazda DriveFlex Lease z bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem i niskimi miesięcznymi ratami.

Produkty finansowe obejmą wszystkie nowe samochody z obecnej gamy Mazdy, łącznie z flagowym SUV-em CX-60, światowym bestsellerem – CX-5 oraz kultowym roadsterem MX-5.

Maciej Hochman, Dyrektor Zarządzający Mazda Motor Poland skomentował umowę współpracy następującymi słowami: „Jesteśmy bardzo podekscytowani naszą współpracą i mamy pewność, że przyniesie ona korzyści zarówno naszym klientom, jak i sieci dealerskiej. Widzimy, że branża motoryzacyjna zmienia się bardzo dynamicznie, a posiadanie odpowiedniej oferty finansowania zakupu, dostosowanej do potrzeb klientów ma kluczowe znaczenie dla odniesienia sukcesu na rynku. Dla nas ważne jest, aby mieć odpowiedniego, elastycznego i konkurencyjnego partnera, który gotowy jest do dostosowania się do aktualnych wymagań i oczekujemy, że CA Auto Bank oraz Drivalia Lease dostarczą najlepsze dostępne rozwiązania.”

Lucyna Bogusz dodała: „Jesteśmy dumni, że Mazda wybrała nasze wieloletnie doświadczenie w branży finansowej i motoryzacyjnej. To zaszczyt być głównym i rekomendowanym partnerem, który zapewnia finansowanie dla dealerów Mazdy i ich klientów na polskim rynku. Cieszymy się, że możemy być aktywną częścią wzrostu sprzedaży Mazdy, teraz i w przyszłości. Jesteśmy przekonani, że procesy i produkty finansowe oferowane dealerom i naszym wspólnym klientom zbudują dobrą i długoterminową współpracę między naszymi firmami.”

Produkty finansowe Mazda Finance oferowane przez CA Auto Bank oraz Drivalia Lease są dostępne u wszystkich 32 autoryzowanych dealerów Mazdy na terenie Polski.