Darmowe dostawy z Allegro to nowa inicjatywa spółki. Przede wszystkim ma na celu pomoc Polakom w czasach zarazy. Po drugie przez miesiąc każdy będzie mógł skorzystać z darmowych dostaw w Polsce za pośrednictwem usługi Allegro Smart! Ponadto wesprze to w zakupach przez Internet osoby, które zostają w domu i unikają zatłoczonych miejsc w czasie pandemii. Koszt darmowych dostaw pokrywa Allegro.

W rezultacie w tym krytycznym okresie najbliższych kilku tygodni pokryjemy koszty dostaw. Dlatego akcje całkowicie finansuje Allegro i nie liczy na zysk. Ponadto po upływie bezpłatnego okresu usługa wygaśnie automatycznie bez żadnych opłat dla użytkowników czy zachęt do jej wykupienia. Wyłącznym celem inicjatywy jest wsparcie najbardziej potrzebujących.

https://biznestuba.pl/biznes-na-zywo/4f-finansuje-walke-z-koronawirusem/

Ze względu na obecną sytuację w kraju i apele o pozostanie w domach i unikanie dużych zgromadzeń, Allegro zdecydowało się wspierać tych, którzy stosują się do zaleceń a także rodziny, które chcą zrobić zakupy dla swoich najbliższych – powiedział François Nuyts, prezes Allegro.

Darmowe dostawy z Allegro- kolejna firma wspiera Polaków- kobieta i mężczyzna siedzą na kanapie i robią zakupy przez internet

Darmowe dostawy z Allegro Smart!


Od teraz do 18 kwietnia wszyscy klienci będą mogli skorzystać z bezpłatnych dostaw zakupów z Allegro za pomocą Allegro Smart!. Klienci mogą aktywować pakiet miesięczny Allegro Smart! przez specjalną stronę https://allegro.pl/smart/za-darmo lub po prostu w trakcie zakupów. Bezpłatna dostawa obejmuje zakupy od jednego sprzedawcy za minimum 40 PLN za wysyłkę do paczkomatów i punktów odbioru. Dodatkowo od 100 PLN za dostawę kurierską na terenie całej Polski.
Aktualni klienci Allegro Smart! korzystają już z darmowych dostaw, a więc im subskrypcja automatycznie jest przedłużona o jeden miesiąc.
Wszystkie oferty objęte programem bezpłatnych dostaw Allegro Smart! są odpowiednio oznaczone. Ponadto nie ma limitu adresów wysyłkowych, został on zniesiony na cały czas trwania akcji. Po upływie bezpłatnego okresu miesięczna usługa wygaśnie dla nowych klientów automatycznie bez żadnych dodatkowych opłat czy zachęt do jej wykupienia.

Źródło: magazyn.allegro.pl