Zakupy spożywcze online z uwagi na występującą w ostatnim czasie epidemie koronawirusa mocno zyskują na popularności. Ponadto stale poszerzają grono nowych zwolenników. Dziś zakupy spożywcze przez Internet robi większość ludzi, zaczynając od osób młodych, kończąc na gronie seniorów. Gwarancja niskich cen, wygoda, oszczędność czasu, a co obecnie najważniejsze – bezpieczeństwo, to niewątpliwie plusy, które sprawiają, że branża internetowego handlu artykułami spożywczymi działa prężnie i będzie się szybko rozwijała.

Pandemia koronawirusa skutecznie ograniczyła większość praw człowieka. Przede wszystkim do przemieszczania się, podróżowania czy przebywania w miejscach publicznych. Wychodzenie z domu ograniczone jest do absolutnego minimum, a odległość utrzymana od innych powinna wynosić co najmniej 2 metry.

Zakupy spożywcze online z farmy

Dużym problemem w okresie pandemii staje się również robienie zakupów. Po pierwsze do sklepu, a także do każdego lokalu usługowego może wejść maksymalnie tyle osób, ile wynosi liczba wszystkich kas lub punktów płatniczych pomnożona przez 3. To znaczy, że jeśli w sklepie jest 5 kas, to w jednym momencie na terenie sklepu może przebywać 15 klientów. Po drugie adekwatne ograniczenia w handlu dotyczą także galerii, centrów handlowych i targowisk.

Zakupy spożywcze online
prosto z farmy - kosz z warzywami
Zakupy spożywcze online

Szybki wzrost zachorowań oraz wysoki wskaźnik śmiertelności z powodu zakażenia COVID-19 sprawia, że ochrona zdrowia jest obecnie najwyższym priotytetem. Wszystko to sprawia, że zakupy przez internet stają się najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem. Dlatego też, robiąc zakupy duża część społeczeństwa, wybiera zdrowe, ekologiczne produkty z zaufanych sklepów internetowych. W obliczu rozwoju pandemii, marka Farma Świętokrzyska, postanowiła wyjść naprzeciw klientom, oferując ekologiczne produkty z dostawą do domu.

Ekologiczne produkty pomogą przetrwać epidemię 

Jak podkreśla właściciel Farmy Świętokrzyskiej Łukasz Gębka uprawa ziemi to coś więcej niż produkowanie warzyw i owoców. Przede wszystkim to wkład w zdrowsze jutro wszystkich tych, którzy obdarzają nas zaufaniem – naszych dzieci, przyjaciół. To szacunek dla planety. Wierzymy, że każdy ma prawo do czystej, pełnowartościowej żywności. Bez względu na zasobność portfela.

– „Wierzymy, że każdy poprzez codzienne wybory żywieniowe może zmieniać świat – własny, swoich bliskich, lokalnych społeczności. Suma tych wyborów, pomnożona przez 7 mld, kształtuje sytuację globalną. Jednak wszystko zaczyna się od zawartości pojedynczego talerza. Zadbaj, by Twój był pełen świeżych, soczystych, ekologicznych warzyw i owoców. Szczególnie teraz pomyśl o zdrowiu swoim i najbliższych„-dodaje Łukasz Gębka.

Certyfikaty jakości

Farma Świętokrzyska oferuje klientom szeroki wybór zdrowych i ekologicznych produktów. Wszystkie działania firmy potwierdzają certyfikaty jakości. Zakupy online bezpośrednio od rolników to nie tylko pewność, że kupione produkty są zdrowe i świeże, ale także gwarancja, że pochodzą z własnych upraw. Dodatkowo charakteryzuje je minimalny czas między zbiorem a realizacją zamówienia, co potwierdza wysoką jakośc towaru.

„Naszą Eko Farmą składamy hołd pierwszym ekologom. Ich ideę pielęgnujemy poprzez szacunek dla ziemi, miłość do natury, troskę o najwyższą wartość odżywczą wytwarzanych produktów oraz dzielenie się wiedzą z zakresu głęboko pojętej ekologii. Właśnie dzięki temu nasze warzywa i owoce są bardzo wysoko cenione m.in. przez producentów organicznej żywności dla niemowląt, przechodząc od lat najściślejsze testy z doskonałym wynikiem” – rekomenduje Łukasz Gębka.

*Artykuł powstał we współpracy z Partnerem działu BIO-Biznes – Farmą Świętokrzyską