Międzynarodowa kancelaria prawna Aliant®, posiadająca reprezentację na 4 kontynentach, specjalizująca się w obsłudze globalnych transakcji oraz rozwiązywaniu sporów przyjęła do swojego grona, jako członka założyciela  Mecenas Małgorzatę Krzyżowską. Ten zaszczyt to uznanie dla efektów pracy Mecenas Krzyżowskiej oraz rosnącego udziału Klientów z Polski, w międzynarodowym portfolio Aliant®.

Mecenas Małgorzata Krzyżowska jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, która odbyła aplikację adwokacką w Poznaniu i jest obecnie członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Mecenas Krzyżowska posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie bieżącej obsługi podmiotów gospodarczych, w szczególności w zakresie umów, sporów sądowych oraz due-diligence. Ukończyła szkolenia w zakresie odpowiedzialności członków zarządu spółek kapitałowych, brała udział w seminariach zagranicznych obejmujących: prawne aspekty transakcji międzynarodowych, tworzenie wewnętrznych procedur bankowych, funkcjonowanie podmiotów gospodarczych ze szczególnym uwzględnieniem budowania trwałych relacji z kontrahentami, odbyła szkolenie z zakresu prowadzenia mediacji i rozwiązywania sporów. Usługi prawne świadczy w języku polskim i angielskim. Od roku 2013 Mecenas Krzyżowska należy do grona prawników prestiżowej organizacji prawnej Union Internationale des Avocats.

W strukturach Aliant®, Mecenas Krzyżowska odpowiada za koordynację pracy zespołu prawników, obsługujących Klientów nie tylko w Polsce, ale w regionie Europy  Centralnej.

„Zróżnicowane, międzynarodowe doświadczenia z pracy z Klientami z Europy, Azji, Ameryki i Afryki, łączymy z codzienną, skuteczną praktyką w obsłudze klientów biznesowych, zarówno globalnych korporacji, jak i lokalnych firm z sektora MŚP – podkreśla Mecenas Krzyżowska. Coraz więcej przedsiębiorstw nawiązuje relacje biznesowe z podmiotami z innych krajów, z innych kontynentów. Do sporządzania umów między kontrahentami z różnych krajów niezbędne jest doświadczenie prawne, łączące znajomość różnych systemów prawnych kontrahentów, a także specyficzne wymagania danej branży oraz uniwersalny kodeks dobrych praktyk – dodaje Mecenas Krzyżowska. Coraz popularniejszą metodą rozwiązywania sporów w obrocie gospodarczym są mediacje i w tym zakresie łączymy wiedzę jako zespół adwokatów z doświadczeniami w skali globalnej.”

Aliant® jest międzynarodową kancelarią prawną, specjalizującą się w obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie prawa handlowego, podatkowego, kompleksowych fuzji i przejęć, zarządzania nieruchomościami, ochrony aktywów, mediacji i arbitrażu, dochodzenia
i odzyskiwania należności, prawa imigracyjnego oraz prawa własności intelektualnej. Największym atutem Aliant® są prawnicy, posiadający doskonałą praktykę w obsłudze kontraktów i umów międzynarodowych. Wzrost Aliant® stymulowany jest przez wymianę doświadczeń pomiędzy prawnikami z różnych krajów świata, z 4 różnych kontynentów. Aktualnie struktura Aliant bardzo szybko się rozrasta, kancelaria posiada swoją siedzibę w Los Angeles, w Kalifornii oraz obecna jest w Izraelu, Nigerii, na Węgrzech oraz w Polsce.

Więcej informacji na stronie www.aliantlaw.com