Konferencja Make Your Business Better „Spójrz na biznes z różnej perspektywy” to dobra okazja abyś dostrzegła, że Ty także możesz wnieść prawdziwą wartość w życie kobiet biznesu, które poznasz w trakcie wydarzenia. To także możliwość realnego spojrzenia na biznes. Z innej perspektywy – oczami innych, doświadczonych liderek, działających w obszarach lub branżach, o których być może wcześniej nie słyszałaś.

Jeśli jesteś właścicielką firmy i myślisz, że praca w korporacji może być lepsza – bo przecież większe budżety, międzynarodowe projekty i większe zespoły – przekonaj się, czy to prawda i dołącz do spotkania w Teatrze 6. Piętro 14 września 2023.

Czy po stronie własnego biznesu trawa wyrasta bardziej zielona?

Pracujesz w korporacji i myślisz, że własna firma to większa niezależność, wolność i łatwiejsze bycie sobie szefową? Zapytaj o to ich właścicielki, które będą na konferencji. Warto poznać inne perspektywy, realnie o nich porozmawiać i czerpać inspiracje na przyszłość. A może już intuicyjnie stosujesz wiele technik i nowoczesnych rozwiązań w Twoim biznesie, ale nie wiesz, że możesz je jeszcze bardziej rozwinąć?

Konferencja Make Your Business Better to okazja do poznania nowych trendów i koleżanek oraz do spojrzenia na świat biznesu z innej perspektywy.

Czym różni się ta Konferencja od innych wydarzeń?

  • Konferencja łączy świat przedsiębiorczych kobiet, prowadzących własny biznes oraz kobiet biznesu, pracujących na stanowiskach managerskich w korporacjach. Te pierwsze bardzo często spoglądają z zazdrością na te drugie, podziwiając duże budżety i zespoły. Z kolei kobiety z korporacji mówią o sprawczości i szybkim podejmowaniu decyzji. Ponadto – o możliwości realizacji ciekawych, autorskich projektów w sektorze MŚP. Nie zawsze znają wyzwania, z którymi zmierzają się inne kobiety.
  • Konferencja łączy kobiety z obu tych światów i zachęca do twórczej wymiany doświadczeń, zarówno pomiędzy prelegentami, jak i uczestniczkami.
  • Pokazuje jak wiele możemy się od siebie nauczyć, wymieniając się wiedzą i doświadczeniami. Dlaczego warto spojrzeć na biznesy z innej perspektywy. Poruszamy tematy bardzo biznesowe, ale także te, które pomogą w prowadzeniu biznesu z lekkością, radością i uśmiechem.

Konferencja Make Your Business Better to:

Rozwój firmy
Jest wiele konferencji i warsztatów dla kobiet biznesu. My stawiamy na praktykę, bezpośrednie odniesienie do biznesu i konkretne przykłady działań, które mogą zmienić Twoją działalność.

Wymiana doświadczeń
Każda branża jest specyficzna. Każda kobieta biznesu ma swoją historię i inne doświadczenia. To, co wydaje się oczywiste dla Ciebie, może być olśnieniem i odkryciem dla innej uczestniczki tej Konferencji. Poznasz osobiście wybitnych prelegentów, którzy wystąpią na scenie.

Inspiracje rozwojowe
Historie prelegentów i ich wiedza. Doskonała okazja i motywacja do spojrzenia na Twój biznes i Twoje działania z innej strony!

Kontakty
Nawiążesz nowe i wartościowe relacje z kobietami biznesu z różnych branż i miast, które z radością dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Szczegółowy program Konferencji i rezerwacja miesjc dostępna pod tym linkiem

Relacja z I edycji – tutaj

Fundacja LBC od 2017 roku działa przy ogólnopolskim klubie kobiet biznesu – Lady Business Club, aby uzupełnić jego działalność edukacyjną.

Zachęca właścicielki firm do patrzenia na biznes z innej perspektywy i wprowadzania zmian w biznesie. Edukuje w zakresie zarządzania firmą, rozpoznawalności marki w internecie, wzmacniania pewności siebie, doskonalenia kompetencji oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Aktywnie działa i realizuje wspólne projekty z najlepszymi ekspertami na rynku, w szczególności w zakresie rozwoju przedsiębiorczości, rozpoznawalności oraz integracji polskich kobiet biznesu.