Odpowiedź na pytanie: Jak rozwinąć kancelarię na konkurencyjnym rynku – znajdziesz w książce Mecenas Małgorzaty Krzyżowskiej.

Małgorzata Krzyżowska w bezpośredni i bardzo przystępny sposób przedstawia najważniejsze zagadnienia związane z prowadzeniem własnej kancelarii prawnej. To doskonała lektura dla młodych prawników, którzy kończą lub właśnie skończyli studia i decydują teraz o swojej dalszej karierze. Mecenas Krzyżowska dzieli się hojnie swoją wiedzą i doświadczeniami. Radzi jak zarządzać własną kancelarią, rekrutować pracowników oraz współpracowników, jak budować własną renomę. Podpowiada jak tworzyć trwałe relacje ze swoimi klientami i współpracownikami. Rzetelnie przedstawia najważniejsze dylematy, z którymi zmierzyć się muszą wszyscy, planujący swoją karierę prawniczą w sposób świadomy i odpowiedzialny.

Autorka omawia różnorodne zagadnienia związane z decyzją o prowadzeniu własnej kancelarii na podstawie swoich osobistych doświadczeń. Sama obecnie współprowadzi kancelarię Aliant International Law Firm z siedzibą w Zurichu. Poradnik „Jak rozwinąć kancelarię na konkurencyjnym rynku” to inspirująca lektura, która wszystkich wahających się nad wyborem dalszej ścieżki zawodowej. Małgorzata Krzyżowska nie narzuca swojego punktu widzenia. Przestawia spektrum możliwości, podpowiada jakie czynniki należy uwzględnić, na każdym z etapów rozwoju kancelarii. Unika wydawania kategorycznych sądów i opinii, stara się bezstronnie i neutralnie przedstawić możliwości. Nie ogranicza się jedynie do aspektów prawnych. Dlatego w swojej książce opisuje zarówno psychologiczne, jak i biznesowe czynniki każdej z decyzji o formule przyszłej drogi zawodowej młodych prawników.

Książka do kupienia bezpośrednio na stronie: https://przedsiebiorczyprawnik.pl/produkt/jak-rozwinac-kancelarie-na-konkurencyjnym-rynku/?fbclid=IwAR31Wb0CY8_r1PHfiU7NdtuYFpIkGiHIqVAHwb0dHiJmG6UNRPkuAKh7BPo