Marian Sepesi przechodzi z Amazon do InPost

Grupa InPost, lider rozwiązań logistycznych dla branży e-commerce w Europie, stawia na wzmocnienie kompetencji w zakresie przesyłek transgranicznych – które są bardzo ważnym elementem strategii rozwoju biznesu Grupy InPost na wszystkich kluczowych rynkach, na których jest ona obecna. Dlatego do współpracy jako VP Operations zaprosiła Mariana Sepesiego, który wcześniej pracował jako Director of Regional Operations w firmie Amazon.

„Doświadczenie oraz umiejętności Mariana Sepesiego pomogą nam stworzyć najlepsze transgraniczne oferty dla klientów i merchantów na wszystkich najważniejszych rynkach, na których jesteśmy obecni. Rola nowego VP Operations będzie kluczowa dla przygotowania innowacyjnych rozwiązań, które nie tylko zoptymalizują nasze operacje w tym zakresie, ale także uwzględnią różnorodne preferencje i potrzeby konsumentów w różnych krajach” – powiedział Rafał Brzoska, założyciel i prezes zarządu InPost.

Marian Sepesi podkreślił, że jest dumny z dołączenia do najszybciej rozwijającego się operatora logistycznego w Europie. „Grupa InPost ma olbrzymie doświadczenie w dostarczaniu najwyższej jakości usług logistycznych na wielu kluczowych europejskich rynkach. Teraz czas na zdynamizowanie rozwoju w zakresie usług transgranicznych, na co czekają miliony europejskich konsumentów” – zaznaczył Marian Sepesi.

Przed dołączeniem do InPost, od 2014 roku Marian Sepesi pracował w Amazonie jako Director of Regional Operations, odpowiadając za centra logistyczne w Europie Środkowo-Wschodniej. Był kluczową osobą dla rozwoju operacji tej firmy w Polsce i Europie Środkowej. Wcześniej zajmował kluczowe stanowiska w obsłudze klienta, finansach i operacjach w firmie Whirpool w regionie EMEA. Posiada dyplom Executive MBA z Chicago Booth.