Na pierwszy odcinek #SPOTKANIAZKSIĄŻKĄ zapraszamy już 1 lutego o godzinie 10.00. O książce „Korporacyjni Rebelianci” Joosta Minnaar i Pima de Morree rozmawiać będą Katarzyna Pilipczuk PhD i Piotr Pilipczuk. Będzie interesująco, inspirująco, merytorycznie, czasem dowcipnie…sami zobaczcie. Na piękną godzinkę w środku tygodnia zapraszamy razem z InnerMastering Institute oraz Ewą Marciniak i Wydawnictwem Studio Emka.

Odcinek 1- „Korporacyjni rebelianci” – nie tylko o książce Katarzyna Pilipczuk PhD i Piotr PILIPCZUK.

1 lutego o godzinie 10.00

Link do zapisów: https://promocje.infor.pl/piz/20230125-korporacyjni-rebelianci/

Nowy cykl #SPOTKANIAZKSIĄŻKĄ startuje już 1 lutego – zapisz się! - zdjęcia portretowe kobiety i mężczyzny.
Nowy cykl #SPOTKANIAZKSIĄŻKĄ startuje już 1 lutego – zapisz się!

Tytuł książki nie wziął się znikąd. Autorzy pracując w korporacji, czuli się wyłącznie nieistotnymi trybikami których łatwo zastąpić. Ponadto uważają, że ich słuszne uwagi na temat działania korporacji są puszczane mimo uszu. Te trudne aspekty popchnęły ich do porzucenia własnej drogi i rozpoczęcie szukania odpowiedzi na ich pytania u najlepszych zarządzających na świecie. Książka przeprowadza czytelnika przez fenomenalną historię poszukiwań odpowiedniej drogi i nauki – jak zarządzać aby każdy pracownik był zaangażowany w swoje obowiązki z poczuciem misji. Ruszyli w drogę i zaczęły dziać się niesamowite rzeczy oraz poznali fantastyczne historie.

Zapraszamy razem z InnerMastering Institute oraz Ewą Marciniak i Wydawnictwem Studio Emka.

Przeczytaj także: Przez żołądek do lepszej pracy

Przez żołądek do lepszej pracy, czy obiad w firmie powinien być standardem? Ostatnie miesiące przyniosły zmianę w oczekiwaniach pracowników względem świadczeń pozapłacowych. Według badania Personnel Service funkcja benefitów to dziś przede wszystkim wsparcie zdrowia, kondycji finansowej oraz poprawa samopoczucia i komfortu pracy. Benefit żywieniowy w postaci obiadu dofinansowywanego przez pracodawcę doskonale wpisuje się w te potrzeby i wyraźnie widać, że zyskuje na popularności.

Żeby zrozumieć, czym są dokładnie słabości, trzeba sięgnąć głęboko do własnych, wewnętrznych przekonań na swój temat i emocji, z którymi utożsamiamy siebie.

Skąd biorą się słabości?

Słabości to suma lęków, obaw i niepewności, które drzemią w każdym człowieku. Budowane na kanwie doświadczeń i wyobrażeń na temat tego, kim jestem, czym dysponuję, jakie są moje zasoby, czym są moje wartości.