Home Wydarzenia Wiarygodność – fundament zaufania

Wiarygodność – fundament zaufania

Kiedy czyny idą za słowami czujemy, że liderzy są wiarygodni. Jednak dobre intencje i czyny nie zawsze wystarczą. Co jest zatem potrzebne, aby być wiarygodnym w oczach ludzi? Co jest konieczne, aby mieć poczucie, że jest się osobą wiarygodną?

Badania wskazują, że wiarygodność jest krytycznym elementem w budowaniu relacji, angażowaniu współpracowników i rozwijaniu zaufania.

Już 26 lutego br. odbędzie się godzinne, bezpłatne webinarium, na którym znajdziemy odpowiedzi na poniższe, nurtujące pytania:

  • Jak budować wiarygodność?
  • Jak wzmacniać swoje kompetencje?
  • Jak być osobą godną zaufania?

Zostaną także poruszone takie oto interesujące zagadnienia:

  • Mity na temat zaufania i wiarygodności
  • O poleganiu na sobie, budowaniu poczucia własnej wartości i skuteczności osobistej
  • Komponenty wiarygodności – jak budować i wzmacniać zaufanie do siebie
  • O wynikach badania wiarygodności w biznesie, pułapkach przekonań i sposobach ich unikania

Prowadzącym jest znany praktyk, badacz, wykładowca akademicki Sebastian Kotow. Swoja karierę rozpoczynał od pracy w finansach i bankowości. W kolejnych latach zajął się doradztwem strategicznym, szkoleniami badaniami i popularyzowaniem psychologii w biznesie. W ciągu ostatnich 20 lat pracował w 13 krajach na świecie piastując funkcje eksperckie i menedżerskie – członka zarządu i prezesa w międzynarodowych firmach z branży szkoleniowo-doradczej – Brian Tracy International, FranklinCovey czy Door Group S.A.

Obecnie pełni rolę CEO firmy szkoleniowo-doradczej – Institute of Behavioral Design, jest partnerem w firmie badawczej Neurohm i wykładowcą psychologii zarządzania na Akademii Leona Koźmińskiego na studiach MBA.

To także autor 3 bestsellerów z obszaru rozwoju osobistego, psychologii i zarządzania. Dwa z nich napisał z uznanym światowym autorytetem biznesu – Brianem Tracy. Ostania książka -„Matematyka Zaufania” została wydana w kwietniu 2018 r. W ciągu ostatnich kilku lat prowadził badania i projekty doradcze dla przedstawicieli ponad 80 firm z 21 krajów świata.

Zapisy na webinarium: https://sklep.infor.pl/landing/infor-akademia/2019/20190226_wiarygodnosc/