Home Biznes Odkryj w sobie lidera, czyli zaproszenie na XIII konferencję Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Odkryj w sobie lidera, czyli zaproszenie na XIII konferencję Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Niezależnie od tego czym zajmujesz się na co dzień – masz wpływ na zmianę rzeczywistości. Każdego dnia dzięki Tobie świat się zmienia. Dołącz do grona 500 przedsiębiorczych kobiet już 17 października i nabierz świadomości swoich możliwości oraz potencjału.

Prawdziwy lider wie, co jest dla niego najważniejsze. Ma odwagę iść w kierunku, który większość uznaje za szaleństwo. Jest pełny siły, która pozwala mu dźwigać na sobie dużą odpowiedzialność za siebie i swoich współpracowników – dla których jest nie tylko szefem, a także świetnym partnerem.

Przyjdź na XIII Konferencję SPK – Be The Leader i posłuchaj 15 prelegentów, którzy w trakcie swoich wystąpień odpowiedzą na wiele Twoich wątpliwości w związku z leadershipem, ale też zainspirują do zadania sobie odpowiednich pytań.

Zobacz też artykuł o jednej z prelegentek, które odwiedziły zeszłoroczną konferencję Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Nicola Mendelsohn w Polsce – wiceprezes Facebook o dyskryminacji kobiet w biznesie

Każdy z nich to ekspert w swojej dziecinie, a wśród nich: Ania Jakubowski, Jacek Santorski (Akademia Psychologii Przywództwa) czy Basia Sołtysińska (CEO indaHash). Na podstawie osobistych doświadczeń odpowiedzą na pytanie: kim jest lider przyszłości? Czy można się nim stać, czy trzeba urodzić? Jakie techniki i postawy pozwolą rozwinąć odpowiednie cechy i wzmocnią nasz przywódczy potencjał? Czy lider musi nosić spodnie?

Zarejestruj się już dziś i razem z nami spójrz szerzej na pojęcie przywództwa biznesowego. Będziemy na Ciebie czekać w Centrum Konferencyjmym POLIN przy ul. Anielewicza 6.