Home Polecane Iwona Guzowska, Piotr Voelkel, Rahim Blak, Erica Javellana podczas XXVIII Kongresu Kadry

Iwona Guzowska, Piotr Voelkel, Rahim Blak, Erica Javellana podczas XXVIII Kongresu Kadry

Trwała przewaga konkurencyjna coraz mniej wynika z produktu bądź modelu biznesowego, a coraz bardziej z kultury organizacyjnej, która pozwala tworzyć innowacyjne produkty czy błyskawicznie reagować na zmiany. To właśnie kultura organizacyjna staje się dziś kluczowym czynnikiem  przyciągającym do firmy najbardziej pożądanych pracowników i pozwala ich zatrzymać na dłużej.

O tym, jak ją budować i wdrażać w organizacji profesjonalny zespół dyskutować będziemy podczas XXVIII Kongresu Kadry, który odbędzie się w dniach 12-14 listopada 2018 roku w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Wszystko pod hasłem: PRZEWAGA, DZIĘKI KULTURZE #wartości #relacje #doświadczenia.

Nie zabraknie wyjątkowych prelegentów, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach:

Erica Javellana – HR Generalist z firmy Zappos.com – amerykańskiego giganta e-commerce. Pani Javellana opowie o kulturze firmy i marki, w prelekcji pt. „Kultura firmy, marka firmy – dwie strony jednego medalu. Historia sukcesu Zappos.com”

– Jean-François Fallacher – prezes Orange Polska: „All You Need Is ….Love Aand Orange”

– Piotr Voelkel – współwłaściciel Grupy Kapitałowej Vox: „Lider w kształtowaniu kultury firmy, w której chce się pracować”

Paweł Potoroczyn – menedżer kultury i szkolnictwa wyższego, dyplomata, pisarz, ekspert filozofii marki, zarządzania wiedzą: „Gospodarka, jako kultura, kultura jako marka”

– Paweł Fortuna – doktor psychologii, autor książek, wykładowca, znakomity mówca: Narcyzm i perfekcjonizm: maski-potrzaski kultury organizacyjnej?

– Rahim Blak – CEO click community, ekspert social employer branding: „Social Employer Branding – czyli kultury firmy nie pokażesz w ogłoszeniu rekrutacyjnym, pokażesz ją w social media”

– Iwona Guzowska – wielokrotna mistrzyni Polski, Europy i świata w kick-boxingu i boksie: „Szanuj siebie, swoją duszę, swoje marzenia, człowieku!”

Zobacz jak wyglądała ostatnia edycja Kongresu:

Pełny program wydarzenia, a także szczegóły dotyczące prelekcji i prelegentów znajdą Państwo tutaj:

https://kongreskadry.pl/program-podglad