Światowej sławy projektant Philipp Plein już 2 czerwca przylatuje do Polski! Powód? Oficjalne otwarcie ekskluzywnego butiku projektanta w Domu Dochodowym w zabytkowej kamienicy na Placu Trzech Krzyży 3
w Warszawie. Kolekcje projektanta pokochały gwiazdy takie jak Paris Hilton, Jennifer Lopez, Bella Hadid, David Beckham, Kylie Jenner i Sean Paul. Teraz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów z Polski.

Philipp Plein to projektant bezkompromisowy, którego nie da się zamknąć w sztywnych ramach. Niezwykle kreatywny, z niecodziennym podejściem do biznesu. Prezentując swoje kolekcje, organizuje zapadające w pamięć, niezwykłe wydarzenia. Odnosi olbrzymie sukcesy sprzedażowe na rynku luksusowym. Nie dziwi więc fakt, że marka postawiła na rozwój swojego biznesu w Polsce. Już 2 czerwca, w Domu Dochodowym w zabytkowej kamienicy na Placu Trzech Krzyży 3 w Warszawie, odbędzie się oficjalne otwarcie pierwszego butiku z osobistym udziałem Philippa Pleina.

Światowej sławy projektant Philipp Plein już 2 czerwca w Polsce - budynek nocą podświetlony na różne kolory.
Światowej sławy projektant Philipp Plein już 2 czerwca w Polsce

Jestem naprawdę szczęśliwy, że już 2 czerwca będę w Warszawie i zainuguruję otwarcie pierwszego w Polsce butiku Philippa Pleina. Konsumenci zawsze są nastawieni do mojej twórczości bardzo entuzjastycznie. Dlatego konsolidacja obecności naszej marki w handlu detalicznym na rynku polskim była naszym celem strategicznym, który wyznaczyliśmy sobie w 2021 r. Jesteśmy bardzo dumni, że udało nam się to osiągnąć – mówi Philipp Plein.

Butik Philippa Pleina jest całkowicie zgodny ze stylem kreowanym przez projektanta

Podążając za dewizą „more is more”, odwiedzający salon w samym centrum Warszawy mogą zobaczyć na żywo projekty znanego designera. Przede wszystkim dla Pleina bardzo istotna jest lokalizacja butików, ale także ich efektowny wystrój – design przestrzeni idealnie współgra z buntowniczą naturą kreatora. W Warszawie na 200 m2 Domu Dochodowego w zabytkowej kamienicy dostępne są najnowsze kolekcje dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Jego moda to przede wszystkim projekty z pazurem, idealne dla wszystkich niepokornych kobiet i mężczyzn. To niebanalne wzory, kontrastowe połączenia oraz seksowne i luksusowe dodatki i akcesoria. Ponadto jeden element garderoby proponowany przez projektanta potrafi ożywić i nadać wyrazistości zwykłym jeansom czy starym tenisówkom. Kamień, marmur, czaszka wysadzana kryształami, złota palma – to elementy luksusu i przepychu. Plein swobodnie je łączy z pewnego rodzaju surowością materiałów i krojów. Jego projekty noszą światowe gwiazdy, takie jak Paris Hilton, Jennifer Lopez, Bella Hadid, Sofia Richie, Kylie Jenner, David Beckham czy Sean Paul.

Źródło: Philipp Plein