Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na sytuację epidemiczną w Polsce uprzejmie informujemy iż przygotowania do targów RemaDays Warsaw w dniach 16-18.02.2022 idą pełną parą.

Cały czas wnikliwie obserwujemy wydarzenia epidemiczne zarówno w kraju i za granicą. Jesteśmy w stałym kontakcie z z wystawcami i zwiedzającymi z całej Europy.

Pragniemy poinformować, że uczestnictwo w targach potwierdziło już ok 450 wystawców z 17 krajów. Blisko 100 firm czeka na naszą ofertę lub jest w trakcie ustalania stoiska.

Oświadczenie RemaDays Warsaw - kolorowy baner RemaDays
Oświadczenie RemaDays Warsaw

Dział Zwiedzających Targów skontaktował się już z blisko 30 tysiącami firm z kraju i zagranicy. Swoje uczestnictwo potwierdzili już przedstawiciele branży reklamy z aż 35 krajów.

Mając doświadczenie w organizacji targów w czasach pandemii zapewniamy, że na terenach wystawienniczych stosowane będą ponadstandardowe środki podnoszące poziom bezpieczeństwa sanitarnego by na targach wszyscy czuli się bezpiecznie ale też swobodnie. Szczegółowy zakres działań jest TUTAJ

Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkie firmy zainteresowane poznaniem najnowszych rozwiązań z dziedziny reklamy i druku w dniach 16-18 lutego do hal Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. O wszelkich szczegółach będziemy Państwa informować na bieżąco zarówno poprzez naszą stronę internetową www.remadays.com oraz media społecznościowe. Do zobaczenia!