Konferencja „HR w zmianie” już 9-10 czerwca! Zmiana to nieodzowna część każdego biznesu, ze zdwojoną siłą dotyka działy HR. I to eksperci HRM właśnie mierzą się ze zmianą w swojej codziennej pracy. Czym jest zmiana? Trudno ją jednoznacznie zdefiniować, choć podstawowa jej definicja to: fakt, że ktoś staje się inny lub coś staje się inne niż dotychczas. O tych właśnie faktach rozmawiać będą znakomici eksperci podczas kolejnej już edycji konferencji HR w zmianie!

Podczas tegorocznej edycji wiele uwagi poświęcimy autentycznemu przywództwu, ale również zarządzaniu różnorodnością. Pokażemy jak ogromne znaczenie dla funkcjonowania całej organizacji mają te zagadnienia. Cieszy mnie bardzo, że świadomość wyzwań związanych z autentycznością i różnorodnością rośnie, nie tylko w międzynarodowych korporacjach – mówi Rafał Szary, menedżer konferencji „HR w zmianie”.

Konferencja HR w zmianie już 9-10 czerwca! - infografika, zapis na konferencje.
Konferencja HR w zmianie już 9-10 czerwca!

Poza tymi tematami, szeroko omówione będą employer branding, ale również budowanie zaangażowania, czy mapowanie kompetencji. Podczas tego wydarzenia, jak co roku, spotkacie znakomitych ekspertów, m.in. Nikolaya Kirova, Barbarę Zych czy Monikę Kantowicz-Gdańską.

W tym roku w ramach konferencji pojawi się panel zatytułowany „International Insights”

Do wystąpienia podczas tegorocznej edycji „HR w zmianie” zaprosiliśmy dwie osoby, które zaprezentują wyzwania HR za granicą. Nasze zaproszenie przyjęły Aga Giec, HR Director, Central Europe, The Qt Company GmbH, na co dzień zarządzająca działem HR w Niemczech, odpowiedzialna za Europę Centralną. Ponadto Gergana Georgieva, PR, CSR & Internal Communications Manager, Management Financial Group, managerka z doświadczeniem z rynku bułgarskiego. Będzie to znakomita okazja do odniesienia się do rozwoju HR na dwóch, stosunkowo bliskich nam rynkach – mówi Rafał Szary.

Lista tematów i występujących ekspertów jest znacznie dłuższa. Dlatego też zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz zapisu na konferencję na stronie: https://konferencje.infor.pl/hr-w-zmianie/

Dodatkowym atutem wydarzenia jest fakt, iż odbywa się stacjonarnie i hybrydowo.

Konferencja organizowana jest przez magazyn Personel i Zarządzanie, a wspierają ją partnerzy: Orange, SPEK oraz Ergo Hestia. Portal BiznesTuba.pl objął wydarzenie patronatem.

My pojawimy się podczas wydarzenia, zachęcamy Was do tego samego!

Do zobaczenia!