Jakimi narzędziami wspierać ludzi i transformować kulturę organizacyjną? Coraz więcej firm rozumie, że aby dostosowywać się na bieżąco do zmian rynkowych potrzeba „zwrotnych” pracowników. O tym jakimi narzędziami można wspierać ludzi w ich zwrotności oraz transformowaniu kultury dowiemy się na inspiracyjnym spotkaniu z Nikolay Kirov, podczas którego podzieli się z nami swoimi narzędziami, doświadczeniem i wskazówkami. Spotkanie jest też zapowiedzią wystąpienia Nikolaya na konferencji „HR w zmianie” 20 października 2021.

Bezpłatne spotkanie inspiracyjne. Kiedy?

22 września 2021 r. godz: 10:00

Nikolay Kirov – praktyk z doświadczeniem dydaktycznym i zapleczem naukowym.

Od 1996 r. doradca, mówca inspiracyjny i trener wykładowca akademicki w zakresie:

  • Negocjacji, Budowania Relacji i Kreowania Wartości Dodanej w Biznesie
  • Przywództwa, strategii i wdrażania zmian organizacyjnych
  • Transformacji organizacji i kultury organizacyjnej w oparciu o wartości
  • Rozwiązywania konfliktów i komunikowania się
  • Negocjacji Strategicznych i Międzykulturowych
  • Zarządzania sobą, zespołem oraz zarządzania własną energią: ciałem, emocjami i umysłem.

Partner i członek zarządu „Kirov Strategic Negotiators” Sp. z o.o. . i LifeEnegy.pl, Członek Rady Naukowej Fundacji „Pasja do Edukacji i Rozwoju”, Członek Zarządu Fundacji BARGEWORK, członek Kapituły Nagrody PNSA – Polish National Sales Awards oraz członek Rady Programowej „Personel i Zarządzanie”. Dyrektor Koźmiński MBA – obszar Przywództwo i Negocjacje – Akademia Leona Koźmińskiego. Ponadto mentor, certyfikowany w narzędziach diagnostycznych: Reiss Motivation Profile®, MasterPersonalAnalisys, Value Match, Facet5, Style Myślenia i Działania FRIS®, MTQ48 – odporność psychiczna (mental toughthness). Instruktor Caligraphy Health System – styl QiGong/Tai Chi.

Zapisz się teraz na bezpłatne spotkanie inspiracyjne – link do zapisów: https://promocje.infor.pl/piz/20210922-wspieranie-ludzi/