Granice zaufania w pracy zdalnej. Kawa z INFORLEX – cykl bezpłatnych spotkań online! Spotkania odbywają się w formule „na żywo” w każdy wtorek o godzinie 9.00. Przy porannej kawie poruszamy najbardziej aktualne tematy, które stanowią także zasób kompleksowej bazy wiedzy INFORLEX. Ponadto rozmawiamy o podatkach, księgowości, rachunkowości, kadrach, płacach oraz HR. 26 stycznia zapraszamy Państwa na na wyjątkowe spotkanie on-line, w którym omówimy granice zaufania w pracy zdalnej. ZAPISZ SIĘ

Granice zaufania w pracy zdalnej - inforgrafika w kolorze niebieskim z twarzą kobiety.
Granice zaufania w pracy zdalnej

Serdecznie zapraszamy! Przede wszystkim po to, by być na bieżąco z proponowanymi przez nas tematami kolejnych spotkań z cyklu Kawa z INFORLEX. Ponadto prosimy o śledzenie naszych mediów społecznościowych Facebook i Linkedin. Będzie tam możliwość poznania kolejnych tematów spotkań i zapisania się na wydarzenia.

Podejmowane tematy podczas spotkania:

  • Kontrola pracy zdalnej – co pracodawca może, a czego nie może robić?
  • Czy możliwa jest praca w godzinach nadliczbowych w toku pracy online?
  • Praca zdalna a mobbing
  • Czy pracownik może odmówić wykonywania pracy online?
Ekspert: Katarzyna Witkowska-Pertkiewicz, radca prawny, ekspert prawa pracy. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie indywidualnego i zbiorowego prawa pracy. Radca prawny od 2011 r. Doradza klientom w zakresie wszelkich aspektów zatrudniania i zwalniania pracowników. W BCGL kieruje praktyką prawa pracy. Poprzednie doświadczenie: Squire Patton Boggs, BSWW legal & tax, Drzewiecki Tomaszek.

Źródło: INFORLEX

Przeczytaj także: Kinoteka HR człowieka „Jak zostać królem” czyli „nie chhh….cę, ale mmm…uszę”

Kinoteka HR człowieka „Jak zostać królem” czyli „nie chhh….cę, ale mmm…uszę”. Rozmowa Piotra Sierocińskiego, właściciela firmy ceHR, z Leszkiem Mellibrudą, psychologiem społecznym i biznesu, o inspiracjach dla HR-owców, jakie płyną z twórczości filmowej.

P.S.: Jest chłodny poranek 31 października 1925 r. Stadion Wembley wypełnia po brzegi publiczność – są to dumni pod-dani króla Jerzego V, syna królowej Wiktorii i księcia Alberta. Jest to ostatni dzień trwającej 2 lata Wystawy Imperium Brytyjskiego – imperium, nad którym nigdy nie zachodzi słońce, jak wówczas mawiano. Imperium o powierzchni 35,8 mln km2, na terenie którego żyje 478 mln ludzi – ¼ ogółu mieszkańców Ziemi. Nigdy wcześniej ani nigdy później nie było takiej potęgi na świecie. Król Jerzy V poleca wygłosić mowę końcową drugiemu według urodzenia synowi – wówczas 30-letniemu księciu Yorku – Albertowi.