Forum Liderów Ochrony Środowiska startuje już 8 grudnia. XV odsłona FLOŚ organizowana jest przez firmę SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland). Tegoroczne wydarzenie odbywać się będzie w formie online. Udział w Forum jest całkowicie bezpłatny.

Od kilkunastu lat FLOŚ przygotowywany jest z myślą o tym, by jak najtrafniej odpowiadać na bieżące problemy w obszarze ochrony środowiska. Tematyka tegorocznej odsłony Forum jest więc ściśle związana z zagadnieniami dotyczącymi ograniczenia emisji gazów cieplarnianych w sektorach: energetyki, transportu, usług oraz produkcji.

Uczestnicy dowiedzą się, m.in.:

  • w jaki sposób ich działania środowiskowe mogą wpłynąć na pozytywny wynik finansowy firmy,
  • jak ograniczyć zużycie energii przez przedsiębiorstwo,
  • jakich narzędzi użyć do określenia potencjału poprawy wyniku energetycznego firmy.
Forum Liderów Ochrony Środowiska startuje już 8 grudnia- farmy wiatrowe o zachodzie słońca
Forum Liderów Ochrony Środowiska startuje już 8 grudnia

Zapisz się już teraz: https://forum-flos.pl/zapis/

Na stronie forum-flos.pl znajdują się tematy zaplanowanych w tym roku prelekcji oraz sylwetki ekspertów. Wszystkie osoby zapisane na wydarzenie zyskają dostęp do nagrania zawierającego wystąpienia prelegentów. Zapraszamy!

Przeczytaj także: PIP zapowiada kontrole legalności zatrudnienia. Pod lupą umowy o dzieło, zlecenia i JDG

PIP zapowiada kontrole legalności zatrudnienia. Pod lupą umowy o dzieło, zlecenia i JDG. W ubiegłym roku Państwowa Inspekcja Pracy przeprowadziła ponad 54 tys. kontroli, z których 11,5 tys. dotyczyło legalności zatrudnienia. Prawie połowa z nich skończyła się stwierdzeniem nieprawidłowości w tym zakresie. Od przyszłego roku rząd – w ramach Polskiego Ładu – chce walczyć z pracą na czarno i wypłacaniem wynagrodzeń „pod stołem”. Wzmożone kontrole w tym zakresie zapowiada również PIP. Inspekcja uważniej przyjrzy się też umowom cywilnoprawnym i przypadkom, w których pracownicy zostali zmuszeni przez pracodawcę do założenia jednoosobowej działalności gospodarczej.