Już 1-2 grudnia br. po raz kolejny spotkamy się online na D&I Changemakers Conference – globalnym wydarzeniu dla biznesu o różnorodności i inkluzji! Konferencja skierowana jest do top menedżerów, D&I/HR menedżerów, ekspertów D&I, przedstawicieli ERGs, a także dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką DEI (diversity, equity, inclusion). Zapisz się już dziś na konferencję free of charge!

Biznes coraz chętniej i aktywniej angażuje się w tematykę związaną z różnorodnością i włączeniem (diversity & inclusion), poszukuje najlepszych rozwiązań. Dlatego konferencja D&I Changemakers z roku na rok przyciąga coraz większą publiczność. W ubiegłym roku uczestniczyło w niej 1600 osób z 700 różnych organizacji, pochodzących z ponad 80 krajów oraz 70 ekspertów i ekspertek dzielących się swoją wiedzą na temat D&I. Jak będzie w tym roku?

D&I Changemakers Conference 2022 - najważniejsze wydarzenie dla biznesu o różnorodności i inkluzji! - fioletowy baner - zaproszenie na konferencję.
D&I Changemakers Conference 2022 – najważniejsze wydarzenie dla biznesu o różnorodności i inkluzji!

Sprawdzone rozwiązania i mnóstwo case study – od biznesu dla biznesu

D&I Changemakers Conference 2022 to 2 dni pełne wartościowej wiedzy z obszaru D&I: ponad 10 bloków tematycznych oraz 2 debaty dotyczące trendów na 2023 rok – a to wszystko dzięki przedstawicielom i przedstawicielkom największych marek z całego świata. Podczas wydarzenia przyjrzymy się wybranym wyzwaniom D&I z różnych perspektyw, pokażemy konkretne badania i dane liczbowe, podzielimy się dobrymi praktykami, wzajemnie się zainspirujemy. 

Oprócz trendów i wyzwań w obszarze DEI na 2023 rok, porozmawiamy również o strategiach i zarządzaniu D&I, inkluzywnym języku i komunikacji, potencjale sieci pracowniczych, zdrowiu psychicznym, niepełnosprawności, równości płci, LGBTQ+, dostępności wydarzeń, inkluzywnej rekrutacji, prawnych aspektach D&I. 

Nie może Cię zabraknąć!

Aby wziąć udział w D&I Changemakers Conference 2022 wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie wydarzenia: www.changemakers2022.diversityhub.org. Udział w konferencji jest darmowy, wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Złotym Partnerem wydarzenia jest HSBC. Partnerami są: ABB, Akamai, Capgemini, Cisco, Franklin Templeton, IG, Luxoft, Nokia, TikTok, State Street, UBS, Volvo.

Źródło: Diversity Hub