Becky Slaymaker nową Chief People Officer w Huuuge. Becky Slaymaker dołączyła do zespołu Huuuge jako Chief People Officer. W tej nowo utworzonej roli będzie rozwijać i tworzyć strategię zarządzania zasobami ludzkimi w zróżnicowanym środowisku pracowników Huuuge na całym świecie, wspierając firmę w dążeniu do osiągnięcia pozycji lidera rynku gier mobilnych.

“Przede wszystkim niesamowicie się cieszę mogąc dołączyć do zespołu Huuuge. Gaming mobilny to wspaniała branża: skomplikowana, pełna wyzwań i każdego dnia przynosi radość dzięki pełnym pasji i talentu ludziom. Ponadto możliwość odegrania roli w budowaniu zespołu Huuuge wraz z jego dalszym rozwojem jest prawdziwym zaszczytem.”

Becky Slaymaker będzie raportować swoje wyniki bezpośrednio do założyciela firmy i Co-CEO, Antona Gauffina. Przed dołączeniem do Huuuge Becky pracowała jako HR Director w Miniclip. Wcześniej zaś piastowała kilka ról seniorskich w działach HR światowych firm z przemysłu budowlanego i handlu. Becky Slaymaker mieszka w Bedfordshire w Wielkiej Brytanii z mężem i dwójką dzieci.

Źródło: Huuuge

Przeczytaj także: HR w zmianie – relacja z najpopularniejszego wydarzenia branżowego 2022

HR w zmianie – relacja z najpopularniejszego wydarzenia branżowego 2022. Rzeczywistość wokół nas zmienia się diametralnie. Nowe technologie dominują w każdym obszarze życia, jesteśmy świadkami zmian społecznych i demograficznych. Zmieniają się także nasze oczekiwania pod kątem jakości i sposobów pracy. Na czym w najbliższym czasie branża HR będzie skupiała swoją uwagę? Najgorętsze trendy i rozwiązania HRM przedstawili wybitni praktycy branżowi na konferencji HR w zmianie.

W dniach 9–10 czerwca 2022 r. w hotelu Arche Hotel Krakowska w Warszawie odbyła się konferencja HR w zmianie organizowana przez Infor i magazyn HR Personel i Zarządzanie. Kolejna już edycja najpopularniejszego wydarzenia branżowego przyciągnęła znane osobistości i żądnych wiedzy uczestników. Znakomici praktycy i inspiratorzy przez dwa dni dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniami.