Home Polecane Webinar: dlaczego pracownicy odchodzą z firmy?

Webinar: dlaczego pracownicy odchodzą z firmy?

Już 26 października w godzinach 11:00-12:00 odbędzie się webinar organizowany przez Infor.pl, który odpowie na pytanie: jak zwiększyć szansę na to, że dobry pracownik będzie chciał dłużej pracować w Twoim zespole? Prelegentna poda także wybrane wskazówki dotyczące procesów HR i stylu zarządzania. 

W webinarze prowadzonym przez Martę Pawlikowską-Olsztę uczestnicy dowiedzą się także o tym, co może odstraszać pracowników od pracy z Tobą/Twoją firmą, a także jakie są dobre praktyki, zwiększające szanse na udaną rekrutację i dłuższą owocną współpracę z pracownikiem. Marta Pawlikowska-Olszta poda także wybrane ryzyka niezwerbowania i nieutrzymania atrakcyjnego pracownika na poziomie organizacji, zespołu oraz Twojego stylu zarządzania i pracy.

Spotkanie pozwoli na spojrzenie na swoją organizację, zespół oraz na swój wkład do zespołu z dystansu. Ma za zadanie zainspirować do wprowadzenia drobnych zmian optymalizujących podejście i działania w zakresie procesów HR i zarządzania.

Marta Pawlikowska-Olszta jest z wykształcenia magistrem psychologii Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego – specjalizuje się w psychologii pracy i organizacji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologii Pozytywnej. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w przygotowywaniu i wdrażaniu polityk zarządzania zasobami ludzkimi, restrukturyzacji, doradztwie HR oraz szkoleniu i prowadzeniu treningów rozwojowych dla zróżnicowanych kompetencyjnie menedżerów wszystkich szczebli oraz specjalistów pracujących w trzech różnych sektorach – firmach prywatnych i rodzinnych, administracji publicznej oraz sektorze pozarządowym.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są tutaj.

Szczegóły:

  • Webinaria są przeznaczone do oglądania na żywo, tylko w ustalonym terminie 26.10.2018, w godz. 11:00-12:00.
  • Osoby, które zapiszą się na webinarium, dzień przed otrzymują w osobnym mailu link do webinarium.
  • W trakcie trwania webinarium jest możliwość zadawania pytań ,które są zgodne z tematem webinarium i nie wymagają, konsultacji, wyliczeń oraz sprawdzenia rejestrów. Podczas sesji pytań Ekspert odpowie na jak największą ich ilość.