Home Polecane Onboarding – buduj Employee Experience od pierwszego dnia pracy

Onboarding – buduj Employee Experience od pierwszego dnia pracy

Zapraszamy na bezpłatne webinarium, które poprowadzi Agnieszka Czarnecka. Zaplanowanie dobrego procesu onboardingowego to wyzwanie dla każdej organizacji. Warto podejść do tego procesu profesjonalnie, biorąc pod uwagę wykorzystanie nowych technologii.

W dobie transformacji cyfrowej pracownicy – zwłaszcza millenialsi i pokolenie Z, dopiero wkraczający na rynek pracy – szukają pracodawcy, który zaoferuje im innowacyjne rozwiązania na każdym poziomie organizacji. Podczas webinarium ekspertka Hays przedstawi proces onboardingu od strony employee experience i podzieli się najlepszymi praktykami w tym obszarze.

Dołącz do nas, jeśli chcesz poznać:

  • Koszty i utracone korzyści związane z onboardingiem niskiej jakości;
  • Trendy na rynku pracy – istotne z punktu widzenia pozyskiwania pracowników;
  • Poziomy programów onboardingowych;
  • Przykłady sprawdzonych działań onboardingowych;
  • Sposoby projektowania onboardingu i budowania employee experience od pierwszego dnia pracy.

Agnieszka Czarnecka, Head of HR Consultancy w Hays Poland – Ekspertka z kilkunastoletnim doświadczeniem w HR, która uważa, że w dzisiejszej misji działów personalnych niezbędne jest połączenie perspektywy biznesowej, strategicznych celów, jak również potencjału, oczekiwań pracowników oraz kultury i wartości firmy. To właśnie spójność w tym zakresie gwarantuje sukces na konkurencyjnym rynku.