Home Motoryzacja Rozpoczęła się sprzedaż Passata Alltracka

Rozpoczęła się sprzedaż Passata Alltracka

Dealerzy Volkswagena rozpoczęli przyjmowanie zamówień na najbardziej wszechstronną wersję Passata Alltracka. Model ten wyróżnia się nadwoziem stylizowanym na modne SUV-y oraz seryjnym napędem na 4 koła 4MOTION i zwiększonym prześwitem, wynoszącym 174 mm.

Od grudnia klienci mogą zamawiać Passata Alltracka nowej generacji. Alltrack – opracowany w oparciu o nowego Passata Varianta, Samochód Roku 2015 – wyróżnia się nadwoziem stylizowanym na SUV-y i jest seryjnie wyposażony w napęd na cztery koła 4MOTION oraz w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne z dziedziny bezpieczeństwa.

Passat Alltrack ma wygląd typowy dla SUV-ów, m.in. zmienione zderzaki w porównaniu do zderzaków klasycznej wersji Variant, wraz z licznymi elementami zarezerwowanymi dla samochodów terenowych. Alltracka wyróżniają osłony podwozia z przodu i z tyłu oraz nakładki na nadkolach i progach, a także poszerzane progi. Prześwit auta – zwiększony o 27,5 mm w porównaniu z prześwitem wersji kombi sprawia, że Alltrack świetnie radzi sobie również z dala od utwardzonych dróg. Zasługa w tym również terenowego trybu jazdy z odpowiednio do niego dopasowanym działaniem systemów asystujących. Dzięki temu oraz za sprawą seryjnego napędu na 4 koła 4MOTION i zwiększonego prześwitu Passat Alltrack odznacza się bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi zarówno na asfalcie, jak i na drogach nieutwardzonych. Passat Alltrack seryjnie posiada również system monitorujący otoczenie Front Assist wraz z funkcją awaryjnego hamowania.

Nowego Passata Alltracka można dodatkowo wyposażyć w szereg innowacyjnych systemów jak na przykład: system ułatwiający wyjazd tyłem z miejsca parkingowego oraz asystent ułatwiający parkowanie z przyczepą Trailer Assist.

Ceny Passata Alltracka zaczynają się od 147.590 zł za wersję napędzaną 150-konnym silnikiem 2.0 TDI, współpracującym z 6-biegową przekładnią mechaniczną.

Volkswagen Group Polska