Home Motoryzacja Mitsubishi L200 bohaterem gry Symulator Farmy 17

Mitsubishi L200 bohaterem gry Symulator Farmy 17

Nowy model Mitsubishi L200 jest bohaterem najnowszej gry Symulator Farmy 17: Pure Farming. Światowa premiera planowana jest na pierwszy kwartał 2017 roku. Gra była po raz pierwszy pokazywana szerszej publiczności na targach Gamescom w Kolonii, gdzie spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród fanów symulatorów rolniczych oraz innych graczy.

Za produkcję Symulatora Farmy 17: Pure Farming odpowiada polski Techland razem z niezależnym studiem Ice Flames. Dzięki szerszemu niż dotychczas ujęciu tematyki, wprowadzeniu wielu unikalnych funkcji i trybów, deweloper stawia sobie za cel stworzenie najbardziej kompletnego symulatora farmy na świecie. Techland posiada wieloletnie doświadczenie w wydawaniu gier z tego gatunku, które postanawia wykorzystać wprowadzając na rynek swoją własną grę. Dba także o wysoki poziom realizmu, dlatego jednym z pojazdów w grze, podobnie jak w prawdziwym gospodarstwie, jest Mitsubishi L200. Auto służące do codziennej pracy na roli oferuje właścicielom najlepszy napęd na 4 koła, ale także komfort i bogate wyposażenie.

„W Symulatorze Farmy 17: Pure Farming bardzo zależy nam na odzwierciedleniu rzeczywistych warunków panujących w gospodarstwach rolnych. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na współpracę z Mitsubishi Motors. Wiemy, że jest to firma, które oferuje najnowocześniejsze samochody typu pickup na rynku. Mitsubishi L200 najbardziej pasuje do tych kryteriów, idealnie sprawdzając się w codziennej pracy na roli.” – mówi Kornel Jaskuła, Producent Symulatora Farmy 17: Pure Farming.

 

Mitsubishi