Home Motoryzacja Dwie światowe premiery na Consumer Electronics Show 2015

Dwie światowe premiery na Consumer Electronics Show 2015

Audi MediaTV będzie na żywo relacjonować konferencję prasową Audi z wystawy CES 2015. Podczas pokazu w Las Vegas zaplanowano także prezentację, a jednocześnie światową premierę, rewolucyjnej koncepcji wskaźników i tablicy rozdzielczej w nowym Audi Q7. Koncern pokaże również Audi Matrix Laser – reflektory laserowe wysokiej rozdzielczości, dokładnie doświetlające drogę.

Obok prezentacji seryjnych modeli Audi TT Roadster, RS 7 Sportback i R8 LMX, cztery pierścienie przygotowały jeszcze jedną światową premierę. 6 stycznia, Audi MediaTV przeprowadzi transmisję na żywo całej konferencji prasowej Audi, która odbędzie się na CES 2015.

Wcześniej natomiast, 4 i 5 stycznia, jako preludium do działań i pokazów Audi podczas CES 2015, na autostradzie z San Francisco do Las Vegas będzie miała miejsce prezentacja systemu autonomicznej jazdy. Ekskluzywną relację z tego wydarzenia będzie można obejrzeć na Audi MediaTV, na blogu AudiBlog oraz na Facebooku.

Konferencja prasowa Audi na CES Las Vegas
Środa, 6 stycznia 2015 r.
Godz. 11:00 (czas pacyficzny)
Godz. 20:00 (czas środkowoeuropejski)

Audi MediaTV to główna platforma komunikacyjna działu Audi Communication, dająca dostęp do materiałów video i relacji na żywo z ważnych wydarzeń w życiu koncernu z Ingolstadt. Dziennikarze, pasjonaci marki i internauci mogą je stamtąd pobierać bezpłatnie. Ponadto na stronie można znaleźć newsy i szczegółowe informacje na temat nowych produktów i wydarzeń, które można importować na swoje własne strony internetowe, używając kodu embed. Wszystkie zamieszczane na Audi MediaTV materiały są w dwóch wersjach językowych – niemieckiej i angielskiej.

źródło: Volkswagen Group Polska sp. z o.o.