Home Motoryzacja Biznes jeździ w MINI – nowa oferta dla firm

Biznes jeździ w MINI – nowa oferta dla firm

W nowej ofercie MINI dla biznesu dostępne są MINI Clubman oraz MINI Hatch. Te dwa samochody łączą praktyczność, dynamikę jazdy i wyjątkowy styl. Dzięki temu idealnie odpowiadają na potrzeby flot nowoczesnych firm, które oprócz funkcjonalności, szukają także pojazdów budujących ich wizerunek. MINI oferowane są w specjalnych cenach oraz w ramach MINI Comfort Lease.

MINI Clubman oraz MINI Hatch to przyciągające wzrok samochody z segmentu premium. Wyjątkowy komfort jazdy, zarówno w mieście, jak i w dłuższej trasie gwarantują dynamiczne właściwości jezdne. W zależności od potrzeb MINI może być wyposażone są w szereg nowoczesnych rozwiązań, takich jak wyświetlacz head-up czy asystent parkowania ułatwiający poruszanie się po mieście. Pojemny bagażnik i 5 miejsc dla podróżujących sprawiają, że MINI Hatch i MINI Clubman Business Edition są funkcjonalne i dobrze sprawdzają się w roli samochodów służbowych. Teraz dostępne są w nowej ofercie dla biznesu.

MINI dla biznesu – szczegóły oferty

MINI Clubman One Business First Edition wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1.5 litra i mocy 102 KM. Podstawowe wyposażenie obejmuje m.in. wielofunkcyjną kierownicę, czujniki parkowania z tyłu oraz 16-calowe aluminiowe felgi. Samochód dostępny jest w cenie specjalnej 79 900 PLN brutto lub w ramach MINI Comfort Lease. Przy opłacie wstępnej 10% miesięczna rata wynosi 750 PLN netto. 5-drzwiowe MINI Hatch z 1.2 litrowym silnikiem benzynowym o mocy 102 KM kosztuje 69 000 PLN brutto. Podobnie jak Clubman, Hatch dostępny jest w ofercie Comfort Lease z ratą miesięczną 650 PLN netto przy 10% opłacie wstępnej.

Oferta zawiera pakiet serwisowy Service Inclusive na 5 lat/60 000 km oraz gwarantowaną wartość końcową. Oba samochody dostępne są także w ramach wynajmu długoterminowego Alphabet.

Więcej informacji dotyczących oferty MINI dla biznesu dostępne jest u Dealerów BMW.