Home Biznes Moda Pamięci Jerzego Kukuczki – limitowana kolekcja mody męskiej Próchnik

Pamięci Jerzego Kukuczki – limitowana kolekcja mody męskiej Próchnik

To nasz redakcyjny wybór – oryginalny upominek świąteczny dla mężczyzn, którzy nie uznają kompromisów – zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Marka Próchnik na zimę 2016/17 wprowadziła do sprzedaży niezwykłą kolekcję. Do klasycznej, eleganckiej serii mody męskiej dodała pierwiastek adrenaliny i przygody czyli ducha polskiego himalaizmu. „Pamięci Jerzego Kukuczki” odważnie łączy klasyczną męską elegancję i swobodniejsze okrycia wierzchnie, inspirowane kurtkami noszonymi przez zdobywców górskich szczytów. To właśnie od tych ostatnich zaczerpnęły swoją nazwę m.in. modele Makalu czy Karakorum, uzupełniane w kolekcji przez wygodne spodnie typu chino i dżinsy, marynarki i płaszcze oraz t-shirty, opatrzone specjalnie na ten cel zaprojektowanymi grafikami z Jerzym Kukuczką.

Podczas wysokogórskich wędrówek czas rządzi się swoimi prawami: z myślą o walce z tym piątym żywiołem marka Alpina we współpracy z projektantami Próchnika stworzyła wyjątkową serię zegarków. 188 unikatowych egzemplarzy, powstałych w ramach limitowanej serii Alpina Jerzy Kukuczka, to propozycja dla wymagających odbiorców. To jeden z naszych faworytów na liście świątecznych prezentów. Dla przedsiębiorcy, inwestora, lidera – dla mężczyzn, którzy wiedzą dokąd zmierzają i co chcą osiągnąć.

Zegarek i pozostałe akcesoria z limitowanej kolekcji do nabycia: http://sklep.prochnik.pl