Home Biznes Moda Nowości marek James Harvest & Printer

Nowości marek James Harvest & Printer

NOWOŚCI na sezon wiosna/lato 2017 w ofercie dystrybuowanych przez TEXET Poland marek James Harvest & Printer

Sezon wiosna/lato 2017 przynosi w ofercie James Harvest i Printer spore zmiany. Wiele nowości, ciekawe rozwiązania kolorystyczne z pewnością przykują uwagę, zarówno w katalogu jak i na targach.
Największą zmiana jest nowy model bluz – PARKWICK (w wersji męskiej i damskiej), który zastępować będzie Prescott i Molinę – nasze bestsellery ostatnich kilku lat. Wybór 5 kolorów z efektem melange, dodatkowa kieszeń na piersi i wykorzystanie materiału w technologii Doubleface z pewnością zapewni im miejsce w wielu kampaniach marketingowych i na liście przyszłorocznych bestsellerów. W tej samej gamie kolorystycznej dostępny jest     t-shirt PARKWICK i polo FORDHAM.
Na hit nadchodzącego sezonu typujemy t-shirt z kolekcji Printer RED Flag – RUN. Idealny do sportów, w 8 żywych kolorach i szerokiej rozmiarówce, z pewnością doskonale wpisze się w wiosenne i letnie uprawianie sportów i eventy promocyjne skupione wokół tego (planowana cena rekomendowana to 11,90 netto).
W ofercie pojawiają się tez produkty bardziej techniczne – TEAM JACKET i spodnie ATHLETE uzupełniają naszą ofertę zaawansowanych technicznie i świetnie wykonanych produktów promocyjnych.

Źródło: giftsjournal.pl

PODOBNE ARTYKUŁY