Home Biznes Moda Jesienne spotkanie w Solar Concept Store

Jesienne spotkanie w Solar Concept Store

W środę 5 października w Solar Concept Store na Mysiej 5 odbyła się prezentacja nowości z kolekcji na sezon F/W 2016/17. Na spotkanie zostały zaproszone gwiazdy, które cenią elegancki design oraz niepowtarzalność polskiej marki.

scena z: Marcelina Zawadzka, SK:, , fot. Podlewski/AKPAKameralna atmosfera butiku, mieszczącego się w samym centrum Warszawy przy Mysiej 5, sprzyjała spotkaniu. Prezenterki telewizyjne – Paulina Sykut i Marcelina Zawadzka, aktorki Anita Sokołowska i Grażyna Wolszczak oraz wokalistka Reni Jusis mogły zapoznać się z propozycjami marki na jesienno-zimowy sezon, prezentowanymi na tle modernistycznego wnętrza Solar Concept Store.
Uwagę zaprzyjaźnionych gwiazd przykuły subtelne eksperymenty ze stylem vintage – plisowane spódnice, proste trencze, marynarki oraz inspiracje latami 20. – w których królowały frędzle i cekiny. Pośród prezentowanych trendów nie zabrakło również ponadczasowej klasyki – ubrań w kraty i kropki, otulających dzianin czy delikatnych koronkowych sukienek. Zaproszone gwiazdy doceniły również kolorystykę kolekcji utrzymaną w palecie stonowanych barw czerni i szarości, z mocnymi modelami w odcieniach niezwykle modnej butelkowej zieleni, bordo, pudrowego różu  czy złota i srebra.
Tego dnia, gwiazdy mogły również zajrzeć do siódmego już wydania Magazynu Solar F/W 2016/17, gdzie poza kampanią wizerunkową znalazła się także wyjątkowa sesja edytorialowa, powstała we wnętrzach warszawskiego klubu Syreni Śpiew.