Home Biznes Moda Fruit of the Loom

Fruit of the Loom

Moda to wspaniały środek wyrazu na komunikowaniu światu naszych emocji i samopoczucia, a nie ma lepszego okresu w ciągu roku niż lato.

To czas, w którym pełni nowej energii i ciekawi nowych wyzwań chcemy się wyróżnić i cieszyć pięknem otaczającej nas przyrody.

Falk&Ross wiodący lider w branży odzieży reklamowej zawsze wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów. Również tym razem Falk&Ross proponuje coś co pomoże wyróżnić się Państwa klientom– kolekcję Original marki Fruit of the Loom w bardzo atrakcyjnych cenach.

T-shirty w kolekcji Original są dostępne aż w 21 kolorach i wykonane z wysokiej jakości materiałów.
Tkanina jest lekka, a przy tym nie traci swoich właściwości. Jest wykonana z czystej bawełny, dzięki czemu jest  odpowiednia do każdego rodzaju zdobienia i nie traci swojej głębokiej barwy.

Hasłem przewodnim Falk&Ross oraz wszystkich producentów, z którymi współpracuje jest zrównoważony rozwój oraz społeczna odpowiedzialność biznesu. Przykładem jest również wyżej wspomniana marka Fruit of the Loom, która posiada niezależny certyfikat Oeko-Tex świadczący o tym, że odzież produkowana przez firmę nie posiada żadnych substancji szkodliwych, które mogłyby zaszkodzić środowisku. Jest również członkiem FTA organizacji zajmującej się promowaniem zrównoważonego biznesu.

 

Źródło: giftsjournal.pl