Home Biznes Moda Eobuwie.pl z przełomowym formatem sklepu

Eobuwie.pl z przełomowym formatem sklepu

 Marka eobuwie.pl dołączyła do grona najemców Magnolia Park. To jej drugi sklep stacjonarny w Polsce i pierwszy na Dolnym Śląsku. Charakteryzuje się nowoczesną formą sprzedaży, której do tej pory jeszcze nikt w kraju nie zaproponował.

Eobuwie.pl to jeden z liderów sprzedaży markowego obuwie on-line na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Oferuje klientom jedną z najszerszych ofert produktów. W 2017 roku marka rozpoczęła sprzedaż stacjonarną w Zielonej Górze. Swój drugi sklep otworzyła właśnie w Magnolia Park we Wrocławiu.

Lokal w największej galerii handlowej na Dolnym Śląsku to zupełnie nowy koncept marki. Wyposażony został w 50 nowoczesnych ekranów, dzięki którym można składać zamówienia w specjalnie stworzonej do tego aplikacji. Wybrane obuwie po chwili trafia do klienta, który może je przymierzyć i kupić.

Lokal i magazyn eobuwie.pl w Magnolia Park zajmują powierzchnię blisko 2 tys. mkw. Znajdują się na parterze, w sąsiedztwie CCC. Marka oferuje kilkanaście tysięcy modeli torebek i butów w różnych rozmiarach. W sumie jest to około 150 tys. produktów. W sklepie można także złożyć zamówienie bez opcji przymierzania. Magazyn służy również jako centrum dystrybucyjne na obszar Wrocławia.

– Bardzo nas cieszy, że marka eobuwie.pl wybrała naszą galerię handlową na wdrożenie zupełnie nowego modelu zakupów. To prawdziwy przełom dla klientów, nowatorskie połączenie wszystkiego, co najlepsze w zakupach online i offline – mówi Małgorzata Słowik, leasing director w Multi Poland.

Eobuwie.pl to jedna z wielu premier w największej galerii handlowej na Dolnym Śląsku. .

 

Zróżnicowana, atrakcyjna oferta w Magnolia Park, wygodny dojazd samochodem i komunikacją miejską oraz bliskość dużych osiedli mieszkaniowych czynią centrum doskonałym miejscem zakupów, spotkań, rozrywki i rekreacji. Do dyspozycji klientów jest zewnętrzne boisko multifunkcyjne, strefa do Street Workoutu, plac zabaw dla dzieci, a także deptak z drzewami, ławeczkami i fontannami, przy których można odpocząć. Magnolia Park stanowi miejsce spotkań dla lokalnej społeczności również ze względu na organizowane tu wydarzenia specjalne.

 

Źródło: lifestyle.newseria.pl