Jak uratować swój mózg i całą resztę? – bezpłatne spotkanie inspiracyjne. Od roku żyjemy w stanie permanentnego, przewlekłego stresu. Nasz mózg zaczyna inaczej działać. To stan regresu, którego skutkiem jest emocjonalne wyczerpanie. Niezależnie od tego, jak bardzo dotknęła nas pandemia, wpływa ona bardzo obciążająco na nasze samopoczucie i nasze emocjonalne funkcjonowanie. Czas podjąć intensywne działania wspierające funkcjonowanie naszego mózgu.

Zapraszamy na wyjątkowe, inspiracyjne spotkanie z Nikolay Kirov i Nadia Kirova.

Jak uratować swój mózg i całą resztę? - bezpłatne spotkanie inspiracyjne - kobieta i mężczyzna na wspólnym zdjęciu
Jak uratować swój mózg i całą resztę? – bezpłatne spotkanie inspiracyjne

Uczestnicząc w spotkaniu dowiesz się:

✔Jakie są mechanizmy chronicznego stresu, szczególnie w sytuacji izolacji podczas pracy zdalnej, technostresu i zagrożenia utraty zdrowia?

✔Jakie są skutki stresu dla twojego mózgu, ciała, efektów pracy zawodowej i codziennego funkcjonowania?

✔Jak możemy sobie pomóc na co dzień?

Każdy uczestnik spotkania otrzyma bezpłatnie publikację Nikolay’a i Nadii Kirov #StopDemotywacji! Jak motywować i zwiększyć zaangażowanie w czasach pracy zdalnej.

Zapisy: https://promocje.infor.pl/piz/20210421-chroniczny-stres-w-pandemii/

Źródło: HR Personel&Zarządzanie

Przeczytaj także: What, How, Why? Czyli jak PwC wspiera swoich pracowników?

What, How, Why? Czyli jak PwC wspiera swoich pracowników? PwC to wiodąca firma doradcza, która pracuje z największymi podmiotami biznesowymi na całym świecie, również w Polsce. Rozwiązywanie istotnych problemów klientów nie byłoby możliwe bez zespołu pracowników spełniających wysokie wymogi kompetencyjne. Dlatego PwC stawia na ludzi i dba o ich stały rozwój. Satysfakcję z pracy oraz równowagę między życiem zawodowym i prywatnym. Jak firma radzi sobie z tym wyzwaniem w ostatnim czasie?

Historia PwC w Polsce rozpoczęła się w 1990 roku. Firma specjalizuje się głównie w doradztwie biznesowym, podatkowym, prawnym, technologicznym. Ponadto audycie dla firm różnej wielkości (zarówno lokalnych przedsiębiorstw, jak i globalnych koncernów) i z różnych branż, jak: bankowość i ubezpieczenia, chemia, nafta, gaz, energetyka, handel i produkty konsumenckie. Ponadto motoryzacja, nieruchomości, przemysł, sektor publiczny, telekomunikacja, media, technologie, transport i logistyka. Zatrudnia ponad 6 tys. pracowników rozlokowanych w siedmiu biurach regionalnych znajdujących się w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, oddziale w Lublinie, Financial Crime Unit w Gdańsku i Warszawie oraz Service Delivery Center w Katowicach i Opolu.