Wymiana walut wygodna jak nigdy. Dom Maklerski TMS Brokers S.A. wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz klientów. Oprócz wymiany walut online oferuje prowadzenie bezpłatnych rachunków płatniczych w ramach multiwalutowego portfela. Dzięki temu przedsiębiorcy oraz klienci indywidualni zyskają jeszcze większą wygodę – błyskawiczną wymianę walut i tanie przelewy międzynarodowe.

TMS Kantor Komfort to multibankowa platforma walutowa, umożliwiająca m.in. realizowanie zleceń oczekujących, spot limit, czy przelewów. Jest usługą zaprojektowaną z myślą głównie o firmach – o eksporterach i importerach. Przede wszystkim o tych, którzy na co dzień borykają się z problemami związanymi z wysokimi opłatami bankowymi. Ponadto nadmiernymi kosztami przewalutowań, długimi procesami zakładania kont lub brakiem możliwości „dostawy” kontrahentom płatności walutowych w określonym dniu. Korzystając z TMS Kantor Komfort klienci mogą liczyć na komfort wymiany walut, gromadzenia środków w multiwalutowym portfelu i tanich przelewów do odbiorców z całego świata.

Wymiana walut wygodna jak nigdy - męskie dłonie trzymają telefon komórkowy.
Wymiana walut wygodna jak nigdy

Intuicyjna platforma, przygotowana w oparciu o przepisy PSD2, pozwala na korzystanie z całkowicie bezpłatnych rachunków płatniczych w aż 9 walutach obcych (m.in. EUR, USD, GBP czy CHF) i wymianę środków na niezwykle korzystnych warunkach. TMS Kantor Komfort wyróżnia bezpieczeństwo i szybkości transakcji. Przedsiębiorca zyskuje pewność, iż nie zaskoczą go nieoczekiwane koszty. Ponadto skomplikowane umowy, ani dodatkowe warunki do spełnienia.

Wymiana walut – indywidualne podejście

Usługa TMS Kantor Komfort zaspokaja potrzeby klientów poszukujących, zaufanego partnera wymiany walut, bezpłatnych rachunków płatniczych. Ponadto tanich i szybkich płatności międzynarodowych. W TMS Kantor Komfort tworzy rozwiązania dostosowywane do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki w pełni zautomatyzowanej platformie walutowej umożliwia błyskawiczne rozliczenia transakcji, wysłanie przelewu, a także zarządzanie swoją pozycją walutową.

Każda osoba fizyczna bądź firma, która dołączy do platformy może liczyć na indywidualne wsparcie opiekuna, z którym może negocjować. I tak najczęściej już najlepsze na rynku – kursy walut.

Klienci nie muszą już zakładać kosztownych rachunków płatniczych w wielu walutach, najczęściej w kilku bankach. Usługa udostępnia im bezpłatne rozwiązanie portfela multiwalutowego z dostępem do 9 walut i możliwością natychmiastowej wypłaty środków do 8 banków w Polsce. Usługa, choć zaprojektowana w przyjazny dla użytkownika sposób, zapewnia zgodność z rygorystycznymi przepisami PSD2 czy AML/CFT.  W ramach platformy proponujemy jedne z najlepszych kursów wymiany walut na rynku. Dodatkowo tanie i szybkie przelewy krajowe i zagraniczne. Dzięki platformie klienci zyskają możliwość zarządzania portfelem walutowym w najlepszej wersji na rynku.

Rejestracja użytkownika na platformie trwa kilka minut, jest bezpłatna i nie wymaga podpisywania dodatkowych dokumentów.

Usługi oferowane przez TMS Brokers w ramach wariantu usługowego TMS Kantor Komfort są świadczone w charakterze krajowej instytucji płatniczej i pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego (nr zezwolenia IP37/2016).  TMS Broker jako instytucja obowiązana, raportuje transakcje do Generalnego Inspektora Informacji Finansowej (GIIF) oraz przeciwdziała praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.

Źródło: TMS Brokers