Karta wielowalutowa już dostępna w Cinkciarz.pl. Firma odsłania mocne karty. Ogłosił właśnie to, na co wszyscy czekali – udostępnienie wielowalutowych kart płatniczych wraz z dedykowaną aplikacją mobilną. Co więcej, w promocji na start jedyny koszt posiadania karty, czyli opłata za wydanie, wynosi 0 zł. Oprócz tradycyjnego plastiku dostępna jest też wersja wirtualna.

  • Cinkciarz.pl promuje produkt jako kartę do płatności na co dzień. W sklepach i w internecie oraz wypłat z bankomatów na całym świecie.
  • Sprzeciwiając się bankowym praktykom, fintech stawia na prostotę i transparentność. Proponuje kartę bez stałych opłat, nieoczekiwanych kosztów, skomplikowanych umów i warunków do spełnienia.
  • Można nią płacić w ponad 160 walutach wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Visa.
  • Dostęp do darmowych rachunków w aż 20 walutach to oferta, której na próżno szukać w większości banków. Dzięki nim można wykonywać transakcje bez przewalutowania.
  • Fintech oferuje unikalne rozwiązanie pomagające zwiększyć bezpieczeństwo środków, oparte na dwóch saldach. By płacić kartą, należy najpierw zasilić portfel walutowy, gdzie można też wymienić walutę, a następnie przesunąć dowolną kwotę na kartę.
  • Cinkciarz.pl przygotował dwa warianty karty: fizyczną i wirtualną. W ofercie na start kartę fizyczną można zamówić za darmo. Wersja wirtualna zawsze wydawana jest bez kosztów.
  • Dostępna jest również intuicyjna aplikacja mobilna do zarządzania saldami, opcjami płatności i ustawieniami karty.
Karta wielowalutowa już dostępna w Cinkciarz.pl- płatność karta  w terminalu
Karta wielowalutowa już dostępna w Cinkciarz.pl

Masz to jak w banku? Może być lepiej

Wielowalutowa karta płatnicza bez zobowiązań i nieoczekiwanych kosztów – tak Cinkciarz.pl zachęca do zamówienia nowości w ofercie portalu. Ma służyć klientom nie tylko podczas dalekich wojaży czy zakupów w zagranicznych sklepach internetowych, ale przede wszystkim na co dzień, do płatności w polskich złotych. Jak Cinkciarz.pl chce do tego przekonać klientów? O tym poniżej.

Karta dostępna w portalu Cinkciarz.pl jest darmową i wygodną alternatywą dla debetówek oferowanych przez banki. Ponadto posiadanie konta walutowego w banku staje się zbędne. Klienci otrzymują produkt bez stałych opłat i innych nieprzyjemnych niespodzianek w postaci wymaganej liczby transakcji. Darmowe są: płatności we wszystkich walutach, 20 rachunków walutowych, doładowanie karty i przelew środków do portfela walutowego. Ponadto wypłaty z bankomatów na całym świecie, a na start również wydanie fizycznej karty.

W wielu walutach i na co dzień

Nie bez powodu kartę określa się jako wielowalutową. Można nią płacić w ponad 160 walutach wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Visa. Klienci mają dostęp do darmowych rachunków w złotych i 19 innych walutach, dzięki czemu unikają wysokich kosztów za przewalutowanie. To ewenement na polskim rynku, ponieważ banki zazwyczaj oferują możliwość podpięcia maksymalnie 3-4 rachunków walutowych do jednej karty i pobierają niemałe opłaty miesięczne za jej posiadanie. Fintech oferuje to za darmo – bez nerwów, zbędnej biurokracji i wychodzenia z domu.

Nasza nowość to mieszanka idealna: łączy możliwości karty płatniczej z usługą korzystnej wymiany walut. To odpowiedź na skomplikowane produkty bankowe z wysokimi opłatami. Ponadto barbarzyńskimi kosztami przewalutowania i utrudnionym dostępem do ustawień bezpieczeństwa – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Oferta skierowana jest zarówno do klientów, którzy szukają darmowego konta i karty do płatności w złotych, jak i do płacących w innych walutach w internecie czy za granicą.

Cinkciarz.pl proponuje klientom unikalny model zarządzania pieniędzmi na karcie oparty na dwóch saldach. Jedno saldo to środki w portfelu walutowym, gdzie można również wymienić walutę. Drugie służy do płatności kartą. By z niej skorzystać, wystarczy przesunąć dowolną kwotę z portfela na kartę. Doładowania są natychmiastowe. To rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo środków oraz zachęca do kontroli wydatków i świadomego oszczędzania. Na karcie można przechowywać środki na bieżące wydatki, resztę pozostawiając w portfelu, gdzie będą one bezpieczne w razie kradzieży karty.

Karta wielowalutowa – dla tradycjonalistów i nowoczesnych

Firma udostępnia dwa warianty karty: fizyczną i wirtualną. Tradycyjny plastik można zamówić z dostawą do domu. Warto się spieszyć, bo z okazji premiery karta wydawana jest za darmo. Służy do płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie oraz wypłat z bankomatów na całym świecie. W ofercie portalu znajdziemy również wersję wirtualną do płatności online. Można z niej korzystać natychmiast po zamówieniu, a fakt, że nie da się jej zgubić, zapewnia jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa. Cinkciarz.pl zapowiedział, że w pierwszym kwartale 2021 planuje umożliwić podpięcie karty do Google Pay i Apple Pay. Dzięki czemu klienci zapłacą w sklepach stacjonarnych również za pomocą telefonu lub smartwatcha.

Fintech udostępnił także wygodne i intuicyjne narzędzie do obsługi karty – aplikację mobilną na Android i iOS. Poza zamówieniem karty czy doładowaniem salda umożliwia ona zmianę limitów i PIN-u, a także blokadę karty. W razie potrzeby można również zdecydować o wyłączeniu możliwości wypłat gotówki lub płatności zbliżeniowych, zagranicznych czy internetowych.

Źródło: Cinkciarz