Zapraszamy na spotkanie z Sylwią Arlettą Przygodą autorką nowego, systemowego narzędzia rozwojowego HOPERS®. Jeżeli chcesz budować w swojej firmie zaangażowane zespoły, wspierać rozwój pracowników, dbać o ich dobrostan, budować zdrową komunikację i pozytywne nastroje to spotkanie jest dla Ciebie!

HOPERS® prezentujący holistyczne podejście do człowieka dedykowany jest w szczególności obecnej, kryzysowej rzeczywistości. Model powstał z wybranych elementów analizy transakcyjnej (AT), psychologii zorientowanej na proces (POP), mapy poziomów świadomości Davida R. Hawkinsa, teorii pięciu przemian oraz I CING-u. W 2020 roku HOPERS® stał się integralną częścią zaawansowanego programu szkoleniowego dla coachów InnerMastering® I’M Coach. Ponadto od roku 2021 stanowi podstawę modułu Core w InnerMastering® Institute.

Zapraszamy na spotkanie z Sylwią Arlettą Przygodą autorką nowego, systemowego narzędzia rozwojowego HOPERS® - zdjęcie kobiety w ramce
Zapraszamy na spotkanie z Sylwią Arlettą Przygodą autorką nowego, systemowego narzędzia rozwojowego HOPERS®

Podczas spotkania dowiesz się:

  • Czym różni się systemowy model rozwojowy od psychometrycznego modelu rozwojowego?
  • Dlaczego i dla kogo rozwojowy model systemowy HOPERS® jest adekwatną metodą do badania i interpretacji stanów człowieka (jego środowiska wewnętrznego) oraz interakcji człowieka z otoczeniem?

Co to jest Logowanie do Dobrostanu©?

Jakie kompetencje społeczne XXI wieku rozwija człowiek praktykujący wewnętrzny dobrostan ze swoją MATRYCĄ HOPERS® i co z tego wynika dla niego, zespołu, firmy i dla świata.

Ekspert: Sylwia Arletta Przygoda

Autorka modelu HOPERS®. Coach i Business Coach International Coaching Community. Coach w podejściu Zen Coachingu. Konsultant w InnerMastering® Institute. Refleksolog International Academy of Reflexology and Meridian Therapy /European Academy of Reflexology.

Absolwentka magisterskich studiów ekonomicznych w SGPiS (SGH) na wydziale Ekonomiki Produkcji oraz studiów podyplomowych w zakresie Coachingu Profesjonalnego w ALK. Towarzyszy klientom w wewnętrznej przemianie na drodze ich rozwoju osobistego, stosując model HOPERS® w sesjach coachingowych, mentorskich, konsultacjach.

Inspirację i wiedzę ekspercką czerpie z ponad 30 letniego doświadczenia na stanowiskach menedżerskich i zarządzających w zakresie marketingu i sprzedaży. Ponadto z 20 letniej praktyki w tworzeniu i organizacji sieci sprzedaży oraz organizacji przedsięwzięć biznesowych w dużych firmach produkcyjnych oraz z ponad 10 letniej praktyki refleksoterapeutycznej.

Zapisy : https://promocje.infor.pl/piz/20210525-hopers/

Przeczytaj także: Nawigator paradoksów. Istotne kompetencje HR Biznes Partnera XXI wieku

Nawigatror paradoksów. Istotne kompetencje HR Biznes Partnera XXI wieku. Nie ulega wątpliwości, że HR biznes partnerzy powoli, ale coraz wyraźniej stają na pierwszej linii wyzwań, z jakimi muszą sobie radzić współczesne organizacje. A to oznacza zwykle konieczność rozwoju nowych kompetencji, wykorzystania odpowiednich cech. Dlatego w tak dynamicznej rzeczywistości HRBP nie powinni czekać, aż zmiany się wydarzą. Natomiast z wyprzedzeniem je przewidywać i aktywnie się do nich przygotowywać.