Home Innowacje VISIONAPARTMENTS – światowa marka o szwajcarskich i polskich korzeniach

VISIONAPARTMENTS – światowa marka o szwajcarskich i polskich korzeniach

 

VISIONAPARTMENTS to firma powstała w Szwajcarii w 1999 roku, specjalizująca się w wynajmie w pełni wyposażonych, stylowych apartamentów o wysokim standardzie. Firma VISIONAPARTMENTS powstała jako niewielki startup i w krótkim czasie urosła do rangi lidera na europejskim rynku. Obecnie w ofercie firmy znajduje się ponad 1000 wysokiej jakości apartamentów w Berlinie, Lozannie, Monachium, Warszawie, Wiedniu i Zurychu, a wkrótce dołączą nowe lokalizacje w Genewie, Vevey i Frankfurcie.

Firma konsekwentnie prowadzi ekspansję zarówno na rodzimym rynku, jak i zagranicą, koncentrując się na krajach niemieckojęzycznych. Dzięki współpracy ze starannie wyselekcjonowanymi partnerami na całym świecie, VISIONAPARTMENTS poszerza swoją ofertę o apartamenty w nowych atrakcyjnych lokalizacjach. W 2009 roku firma otworzyła swoje biuro w Warszawie stawiając pierwszy krok na drodze do międzynarodowej ekspansji. Vision Warsaw Sp. z o.o. jest oficjalnym członkiem Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej.

Innowacyjność w branży hotelarskiej

Starannie zaprojektowane rezydencje VISIONAPARTMENTS reprezentują współczesny styl życia. Firma stawia sobie za cel stworzenie swoim gościom tymczasowego domu zarówno podczas krótkich wyjazdów jak i dłuższych pobytów. Wszystkie apartamenty cechuje wysokiej klasy wystrój wnętrz i bogaty wachlarz usług wliczonych w cenę, w tym bezpłatny dostęp do internetu, sprzątanie i inne usługi dostępne na życzenie gości. VISIONAPARTMENTS wyróżnia się na tle konkurencji holistycznym podejściem do wystroju wnętrz. Jako większościowy właściciel wynajmowanych budynków, firma ma możliwość projektowania wnętrz według własnych koncepcji i założeń. Ekskluzywny design, najwyższej jakości materiały, bogata paleta form i barw oraz ich staranne dopasowanie decydują o wyjątkowym charakterze apartamentów VISIONAPARTMENTS.

Usługi szyte na miarę

W pełni wyposażone apartamenty VISIONAPARTMENTS mieszczą się zawsze w najlepszych lokalizacjach. Bogata oferta obejmuje mieszkania w różnych rozmiarach i cenach w zależności od wymagań i potrzeb klientów. W porównaniu z nieumeblowanymi apartamentami na wynajem w takich samych atrakcyjnych lokalizacjach, marka oferuje konkurencyjne ceny – nawet najmniejsze apartamenty mają często bardziej korzystne ceny niż nieumeblowane, jednopokojowe mieszkania na wynajem. Dodatkowo goście VISIONAPARTMENTS mogą w każdej chwili liczyć na wsparcie pracowników lokalnych biur obsługi. Klienci poszukujący bardziej ekskluzywnych ofert mogą zatrzymać się w VISIONVILLAS – luksusowych rezydencjach dostępnych obecnie na Majorce i w Zurychu.

Współpraca polsko-szwajcarska

Firma VISIONAPARTMENTS powstała w Zurychu z inicjatywy szwajcarskiej prezes Anji Graf. Siedziba dalej znajduje się w Szwajcarii. Biuro firmy w Warszawie było pierwszą lokalizacją poza niemieckim obszarem językowym. Obecnie firma zatrudnia w Warszawie około 50 pracowników wspierających zespół w Szwajcarii i innych biurach lokalnych. Współpraca nastawiona jest na promowanie wymiany kulturowej i efektywne wykorzystanie zasobów. Firma VISIONAPARTMENTS oferuje w pełni wyposażone apartamenty w Szwajcarii, Niemczech, Austrii i Polsce, oraz kontynuuje ekspansję w Europie i za oceanem we współpracy z najlepszymi partnerami z branży apartamentów na wynajem.

Firma VISIONAPARTMENTS jest Partnerem Biznesowym podczas  konferencji o innowacjach Polish-Swiss Innovation Day, która odbędzie się 20 kwietnia 2016 roku w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Szczegółowy program konferencji, nazwiska wszystkich prelegentów oraz formularz rejestracji znajdą Państwo na stronie http://polishswissinnovationday.pl