Świętuj razem z nami HR DAY i odbierz prezenty. Rynek pracy codziennie stawia przed działami HR nowe wyzwania. Pandemia i sytuacja gospodarcza przewartościowały priorytety pracowników i zmieniły ich nawyki w zakresie pracy. Pojawiły się nowe potrzeby, na które specjaliści muszą reagować. 20 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Pracowników HR! Jak go uczcić? Infor przygotował niespodzianki, która z pewnością ucieszą każdego HR-owca.

Kiedy ostatnio przeczytałeś interesującą książkę lub byłeś na ciekawej konferencji czy szkoleniu? Pamiętaj, że Twój rozwój zawodowy jest ważny. Ciągłe kształcenie i podnoszenie swoich kwalifikacji jest istotne praktycznie w każdym zawodzie, również w branży Human Resource. Przy dynamicznie zmieniającym się rynku pracy i coraz większym wymaganiom, zarówno po stronie pracodawców, jak i pracowników, HR-owiec czy manager powinien trzymać rękę na pulsie.

Świętuj razem z nami HR DAY i odbierz prezenty - pomarańczowy baner z białymi napisami.
Świętuj razem z nami HR DAY i odbierz prezenty

Topowe pozycje z zakresu HR przez 14 dni w promocyjnych cenach

Wydawnictwo Infor przygotowało dla ambitnych HR-owców 14 ofert specjalnych chętnie polecanych w środowisku ekspertów. Przede wszystkim są wśród nich nowinki wydawnicze na temat zmian prawnych, jak również bestsellerowe pozycje „must-read”, np. WIELKIE ŚMIAŁE CELE czyli jak inspirować siebie i innych do wysokich lotów, Ryszarda Pieńkowskiego – założyciel i właściciela Infor PL, jednego z największych w kraju dostawców informacji gospodarczej i prawnej. W promocyjnych cenach miłośnicy rozwoju znajdą także inspirującą książkę „Lider w trampkach, czyli jak być przywódcą w zgodzie ze sobą” oraz najnowsze wydania magazynu HR Personel i Zarządzanie. Wszystkie pozycje dostępne są w w dniach od 20.06 do 4.07.2022 r. w skandalicznie niskich cenach. Możesz także skorzystać z oferty specjalnej i wybrać darmowe e-booki wypełnione wiedzą z zakresu praktyk HRM.

Nie czekaj! Spadź teraz!

Kliknij w link i wybierz pozycje odpowiednie dla Ciebie.

Źródło: Infor

Przeczytaj także: Scenariusz dla polskiej gospodarki na najbliższe 2 lata

Scenariusz dla polskiej gospodarki na najbliższe 2 lata. PKB Polski wzrośnie w 2022 r. o 4,8 proc., zaś w 2023 r. o 3,5 proc. Średnia inflacja sięgnie w tym roku 13,1 proc. ze szczytem na poziomie 15,8 proc. w sierpniu. W 2023 r. inflacja będzie spadać i wyniesie średnio 8,6 proc., zaś w 2024 znajdzie się na poziomie ok. 4,5 proc. – prognozuje Polski Instytut Ekonomiczny. Niedobory pracowników sprawią, że pomimo ogólnego spowolnienia w gospodarce, utrzyma się wysokie tempo wzrostu wynagrodzeń, które w 2022 r. wyniesie średnio o 13,2 proc, zaś w 2023 r. 10,1 proc. – wynika z „Przeglądu gospodarczego PIE: lato 2022”.