Startup Summer Camp już 9-10 września. Zapisz się! Wrześniowy weekend jest zarezerwowany dla młodych przedsiębiorców – Startup Summer Camp to dwudniowe spotkanie osób zaangażowanych w rozwój startupów. Tegoroczna, czwarta edycja konferencji odbędzie się w pięknych okolicznościach przyrody – w amfiteatrze w Supraślu (woj. podlaskie), w dniach 9-10 września 2022 r.

Startup Summer Camp to niecodzienne wydarzenie dla młodych przedsiębiorców, którzy realizowali swoje projekty w ramach Platform Startowych. Konferencja, której organizatorem jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), stanowi niepowtarzalną okazję do wzajemnego motywowania i inspirowania się praktyków, innowatorów oraz zaproszonych gości. Startup Summer Camp to nie tylko prelekcje i warsztaty, ale także możliwość nawiązania kontaktów biznesowych. To również szansa na wspaniałą zabawę i integrację środowiska startupowego.

Startup Summer Camp w dniach 9-10 września. Zapisz się! - ludzie siedzą przy stole, na którym leża dokumenty i laptopy.
Startup Summer Camp w dniach 9-10 września. Zapisz się!

Jest to wyjątkowe, dwudniowe spotkanie osób zaangażowanych w rozwój startupów. Luźna, przyjazna atmosfera z pewnością inspiruje i wzmacnia kreatywność młodych przedsiębiorców. To przede wszystkim solidna dawka wiedzy praktycznej i wymiany doświadczeń, które z pewnością przełożą się na budowanie sukcesu startupów.

Rejestracja uczestników odbywa się za pomocą formularza dostępnego na stronie www.parp.gov.pl/summercamp-4.

Udział w konferencji jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. W przypadku wyczerpania miejsc, możliwe wcześniejsze zamknięcie rekrutacji.

Źródło: PARP

Przeczytaj także: Nieruchomości w miejscowościach turystycznych coraz droższe

Nieruchomości w miejscowościach turystycznych coraz droższe. Ceny nieruchomości wypoczynkowych ponownie poszły w górę. Za dom zapłacimy nawet o 74% więcej. W 2022 roku najbardziej zaskoczyła Wiślinka, mniej popularna miejscowość nadmorska, w której średnia cena za mieszkanie na sprzedaż wzrosła aż o 45%.

Polacy nie przestają inwestować w apartamenty wakacyjne. W tym roku rośnie też popyt na nieruchomości w mniejszych i mniej popularnych miastach. Rośnie popularność nieruchomości w Solinie i Wiślince. Wysoki poziom zainteresowania, na poziomie z 2021 roku, notuje się także w Świnoujściu. Podobnie jest z mieszkaniami w Sopocie, Szklarskiej Porębie i Ustroniu. Pomimo tego, że jest największe zainteresowanie nieruchomościami w Gdyni, Gdańsku i Szczecinie, to jednocześnie liczba wyszukiwań w tych miastach spadła niemal o połowę w 2022 r. w porównaniu do lipca ub.r. Wynika to przede wszystkim z dążenia do realizacji potrzeb mieszkaniowych oraz ograniczonej zdolności kredytowej, a nie zakupu nieruchomości w celach turystycznych.