Home Polecane Razem wielką mamy moc!

Razem wielką mamy moc!

Fundacja Siepomaga powstała, by osiągać to, co na pierwszy rzut oka wydaje się niemożliwe. Ratują życie i zdrowie, które wyceniono na kwoty niemożliwe do osiągnięcia przez Potrzebujących.  

Fundacja prowadzi pierwszą i największą w Polsce platformę pomagania Siepomaga.pl. Każdego dnia otwiera Internet na działania charytatywne, szukając coraz to nowych pomysłów na pomaganie potrzebującym. Celem jest stworzenie największej społeczności ludzi wrażliwych na bliźnich i zwierzęta, dla których pomaganie będzie wpisane w codzienność.  Fundacja prowadzi działania zmierzające do gromadzenia środków finansowych poprzez zbiórki pieniędzy organizowane w sieci, przy pomocy portali społecznościowych, na cele godne poparcia społecznego.

Fundacja propaguje wykorzystywanie nowoczesnych technologii w prowadzeniu działalności organizacji pożytku publicznego.  Przede wszystkim stoi na straży mądrego pomagania i przeciwdziałania nadużyciom. Wkłada dużo wysiłku nie tylko w promocję, ale również weryfikację celów. Uwidaczniając środki zebrane propaguje transparentne pomaganie. Przy wypełnianiu misji Fundacja Siepomaga nie jest sama. Współpracuje z kilkuset organizacjami pozarządowymi.

Wierzymy, że hasło, którym się kieruje: „Razem wielką mamy moc!” na stałe zagości w sercach Pomagaczy i będzie zachęcało coraz więcej osób do pomagania.

 

Źródło: www.siepomaga.pl